Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katjessz
2013-03-27 17:46:14
 
Veletek is előfordult már, hogy nem tudtátok eldönteni az ovu tesztről, hogy negatív vagy pozitív? :) Ma én sem tudtam, de majd a holnapi hőméréskor biztos kiderül. Nagyon izginek ígérkezik a hétvége, sokan fogtok tesztelni? Remélem a nyuszi sok pozitív tesztet hoz :P
A mai grafikonom ilyen:
maximail
2013-03-27 17:18:29
 
Napsugár! Ez még nem jelent semmit, de szerintem ne tesztelj, mert még akkor sem biztos, hogy kimutatja, ha terhes vagy. Várd ki a ciklus esedékes utolsó napját, és csak utána tesztelj. Én is ezeket az utolsó napokat viselem a legnehezebben, de a görbéből ne vonj le messzemenő következtetéseket! Kitartás! ;-)
vanilla
2013-03-27 16:09:53
 
Bernie77, nagyon nagyon koszonom...
Neked kivanok szep terhesseget ;)
fogtunder76
2013-03-27 15:26:56
 
sziasztok veteránok :) Lenne egy kérdésem! sajna megjött múlt szombaton, de a hőm nem esett vissza...azóta is 36,6-36,7 körül van (mensi alatt és után 36,2 körül szokott lenni. Amúgy már nem is menstruálok, de még mindig "fent van" a hőm. Ennek mi lehet az oka? Tud valaki okosat ? :) Eddig sosem volt ilyen.
Bernie77
2013-03-27 14:59:38
 
Vanilla
Nagyon jó a görbéd az enyém is ilyen volt és most 7 hetes terhes vagyok. Drukolok hogy sikerüljön pozitív teszt pénteken .
napsugar24
2013-03-27 14:41:45
 
Sziasztok!
Vercsi-köszönöm az értéket, így most egy kicsit én is bizakodom, habár még a sajátomat mindig nem tudom. A nőgyógyászom ma nagyon felbosszantott ( lehet én reagálom túl) majd kb 2 hét múlva fog rendelni, így most nem tudom, ha mégsem sikerül elkezdeni az utolsó clostys kúrát-tehát egy hónapom odaveszett. Szerintem nekem hamarosan meg fog jönni-gyakran fáj bal oldalt a petefészkemnél. A mai hőm esett, de ezt arra fogom, hogy hamarabb keltem és nagyon rosszul aludtam. Szerintetek van még esélyem? Szeretnék tesztelni, de nem merek-a csalódás nem jó :-(
vanilla
2013-03-27 14:34:44
 
maximail,
koszonom a válaszodat.
szerintem igen, merthogy a ciklus hosszát a luteális szakasz szabja meg ami 13-14 nap.
maximail
2013-03-27 14:27:20
 
Vanilla! Szerintem ez egyénenként és ciklusonként is változik. Van, akinek egy nappal előtte, van, akinek aznap reggel, és van, akinek csak a menzesz közben, vagy után. De olyan is van, akinek leesik, és mégis terhes. Szóval a hőesés rossz jel, de korán sem biztos.
maximail
2013-03-27 14:25:41
 
Aranyosak vagytok, köszi! Használok ovutesztet, csak mivel a 15 nap előtt még sosem volt ovulációm, nem néztem olyan korán. Most péntektől néztem, akkor nagyon halványan látszott a tesztcsík. Aztán egyre halványult, egyszer picit erősebb lett, de tegnap estére teljesen eltűnt, csak a kontroll csík van... Ennyiből lehet, hogy tényleg kedden vagy, szerdán volt valami. Kedden délelőtt kb. 10 percig úgy vájt a hasam bal oldalon alul, hogy azt hittem vakbélgyulladásom van, de aztán pikk-pakk eltűnt, majd szombaton megismétlődött ugyanez, csak akkor kicsit tovább tartott, de megint elmúlt. Közben arra gondoltam, lehet, hogy felfáztam, de mivel teljesen elmúlt, ezt elvetettem. Lehet, hogy akkor tényleg ez egy rendhagyó hónap. De ilyenkor rövidebb is a ciklus?
vanilla
2013-03-27 14:14:27
 
lányok, lenne egy kérdésem,
mivel ez az elso honap amikor mérem a homérsékletem.
nektek mikor szokott lemenni a ho a menstruácio korul?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!