Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
vanilla
2013-03-27 14:11:15
 
maximail,
mindenképpen ajánlani tudom az ovulációs tesztet.
nagyon nyomon tudod kovetni vele a dolgokat, kombinálni a kettot, és pontos képet kapni.
reméljuk a jovo honapban már nem lesz rá szukséged :)
szerintem ovud volt.
MRitu
2013-03-27 13:55:17
 
Jó olvasni, hogy nem csak én vagyok ilyen türelmetlen, és érzem úgy, mintha egy örökkévalóság lenne egy hónap..
Maximail, szerintem ott tuti volt ovu, nem néztél tesztet?
maximail
2013-03-27 13:51:15
 
Moha! Tudom, mit érzel. Én legszívesebben mindig átállítanám a naptárt az ovuláció környékére, aztán gyorsan 14-16 nappal későbbre. Ez a várakozás a legrosszabb. Jó lenne, ha minden szeretkezés után azonnal lehetne tudni, hogy mi a helyzet, és persze minden szeretkezés egyforma esélyt jelentene...
Én nem merek amúgy hamarabb tesztelgetni, mert egy kémiai terhességen tuti kiborulnék.
Szerintetek volt ovulációm?
vanilla
2013-03-27 13:15:31
 
vercsi,
koszi, es meglehet megfogadom a tanacsodat, holnap reggel nem tesztelek, hanem penteken.
mar tegnap ota, hacsak nem meg elobb is, olyan erzes van a hasamban mint amikor 'meg fog jonni'.
Legyen mar szombat!!!
Szurkalgattak engem is lent. Es eszmeletlenul faradt vagyok. De ez lehet mar a tel iranti undorodasom miatt is. Nalunk kemenyen fagy es havazik, naphianyban szenvedek. Hajra tavasz!
Moha13
2013-03-27 12:31:09
 
...hogy én most mennyire értem Einsteint!!! :D
Máskor csak lesek, hogy most múlt el, már megint meg fog jönni...most meg minde nap olyan lassan vánszorog...életem leghosszabb hónapja...:D
Az idő relatív...
Nyuszifül
2013-03-27 09:54:55
 
Moha! szerintem amiket érzel, az jó jel! :)
Moha13
2013-03-27 09:40:42
 
Nyuszifül, köszi, én is szorítok Neked. :)
Moha13
2013-03-27 09:37:00
 
vercsi27

Köszi, ez jó infó, én is olvastammár több fórumon, hogy a rossmannos Facelle jó minőségű, és néha olyankor is kimutatta már, amikor 10-es teszt még nem.
Lehet, hogy kipróbálom én is...:)

Moha13
2013-03-27 09:35:05
 
Agria
Hát, csak anny, hogy már egy hete minden nap felébredek 5 körül hajnalban és nagyon nehéz visszaludnom, de ezt annak tudom be, hogy izgatott vagyok és örülök minden eltelt napnak...:D
Esténként meg 9 után általában bealszok, mert nagyon álmos vagyok...miközben amúgy bagoly vagyok, éjfél előtt nem nagyon szoktam lefeküdni :)
Ja és szurkálást is éreztem az 5. napon bal oldalon, ami furi volt, sosem volt még ilyen érzetem korábban.
Ja és pisilek is sokat...:D
Ennyi.
MRitu
2013-03-27 09:34:31
 
Nyuszifül igen sikerült, vagyis péntektől vasárnapig itthon volt, beleadtunk mindent..:)) Figyeltem a gyertyaállásra is meg amit csak lehet :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!