Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Puder
2013-05-01 11:13:20
 
Kira84

Azért még nincs veszve semmi :) ahogy emlegették a lányok lettek nagyon fura görbékből is babák!
Én inkább érdekesnek nevezném a görbémet :) még sohasem volt ilyen lépcsős, de meglátjuk meddig bohóckodik így :)
maximail
2013-05-01 11:04:53
 
Sziasztok!

Csajok, köszi az együttérzést! Áprilisban negatív lett az ovutesztem végig. Kíváncsi leszek, ebben a hónapban mi lesz. Nem értem, miért alakult ez így, és pont most. Eddig mindig 30-33 napos ciklusaim voltak, és ezt az egy hónapot leszámítva az ovutesztem is működött. Illetve lehet, hogy márciusban is hasonló volt a helyzet, de ott csak a leesés után csináltam tesztet, mert ugye akkor majdnem egy héttel későbbre vártam az ovulációt, mint amikor a görbe (majd később a mensi időpontja) szerint volt, de akkor azért volt halvány tesztcsík, ami egy két nap alatt teljesen eltűnt. Szóval azt gondolom, hogy akkor azért pozitív volt, csak lekéstem róla. De most még csak egy kis szellemcsík sem volt, pedig időben elkezdtem tesztelni, és napjában többször is.

Mi azért nem mentünk magánrendelésre, mert ha szükség lesz beavatkozásra (márpedig nálunk ezek után sanszos), akkor onnantól kezdve nagyon drága. Egy darab lombik gyógyszerekkel, mindennel együtt állítólag egy, másfél millió magán úton. És lehet, hogy mondjuk csak a harmadik sikerül...
Nálunk az inszeminációt említették, de azt is csak az, aki vért vett, a doki egyenlőre nem mondott semmit. Ami nem is baj, hiszen még nincsenek a kezében az eredmények.

Eddigi vizsgálatok:
- 3. és 21. napi vérvétel
- HIV, Hepatitiszt és Szifilisz szűrés mindkettőnknek (kötelező protokoll)
- Spermavizsgálat
- Baktériumtenyésztés mindkettőnknek
- Rákszűrés nekem
- UH nekem
- Vérvétel nekem AMH-ra

Várható még még egy spermavizsgálat és egy fizikális vizsgálat a férjemnek

A nőgyógyászom azt mondta, hogy simán van, hogy teljesen egészséges nőnek is becsúszik egy-egy ovuláció mentes ciklus, és lehet, hogy én most éppen ebbe csúsztam bele. Csak mondtam, hogy ebben az esetben nem örülök neki, hogy pont ez alapján fognak kiírni nekünk mondjuk inszeminációt. De erre azt mondta, hogy valami kis bibi tuti van, mert normális esetben közel másfél év alatt már össze kellett volna jönnie a babának, és szerinte vágjunk bele, mert csak megy az idő...
Kira84
2013-05-01 10:25:58
 
Kedves Puder.Hát azt én sem értem miért ugrál ennyire a hőm,de az biztos hogy pár napon belül kiderül lesz e baba vagy sem.Igazából már most teljesen lemondtam róla,csak azért vezetem már a görbét is hogy a rendszer által nyomon tudjam követni a ciklust.Most úgy vagyok vele ha nem jön össze most sem akkor belefogok egy nagyobb méreg telenítésbe és egy kis fogyókúrába is legalább eltereli majd a gondolataimat a babárol hogy mért nincs.Én is drukkolok neked ,szép a görbéd:)
krisztina84
2013-05-01 10:07:47
 
Valaki 1985,
Koszonjuk,hogy megosztottad a kepet!
Gratulálok,vigyazzatok magatokra!
En csak 2 het mulva megyek,ez a 11-dik het,mar kezd latszani a pocim!:-)
Mindenkinek kitartast es sok sikert!
Mupp2
2013-05-01 09:25:22
 
Jó reggelt lányok!!!

Holnap megyek dokihoz hogy ni lehet velem!!!
Negativ tesz,mensi sehol!!!:(((((
Nem értem.
sangria
2013-05-01 08:58:20
 
Maximail: Sajnálom, persze azért biztosan megcsinálták az összes szükséges vizsgálatot, de azért én ezek után nem bánom, hogy eleve magánrendelésre jelentkeztem be.
Milyen vizsgálatokat végeztek el pontosan, ezt lehet tudni egyáltalán?
Az tényleg jó ötlet kideríteni, hogy van-e a dokinak magánrendelése.

Az meg fura, hogy nem volt peteérésed, pedig a görbéd szerint elég egyértelmű. Meg hogy valójában nincs is értelme görbét vezetni, csak ha minden rendben van :-S
Ahova én jelentkeztem be, ott kifejezetten javasolják a görbevezetést a vizsgálatok előtt 2-3 hónapig, a doki oldaláról le is lehet tölteni az üres grafikont.
Moha13
2013-05-01 08:56:58
 
Én szépen megyek lefelé...ez már a 4. nap. :)
Moha13
2013-05-01 08:54:03
 
maximail

Köszi, hogy leírtad, és sok kitartást ehhez az egészhez!
Tényleg nagyon érdekes, hogy azt mondják, nem is volt peteérésed...mert akkor ezek szerint a hőgörbe akkor is ezt a formát mutatja, amikor nincs? És az ovutesztek is mutatták, vagy nem ovuteszteltél? Most már nagyon érdekel ez a dolog...
Puder
2013-05-01 08:51:34
 
maximail

Köszönjük szépen a beszámolót, tényleg tanulságos! remélem, hogy megnyugtatóak lesznek az eredményeid, és egy kis időm belül Te is csatlakozol a babavárók táborába :)

Kira84

magasnak magas az elejéhez képest, csak az a 2 tizedes zuhanás nem tudom számít-e. mindenesetre drukkolok :)

én jelenleg így állok:
Kira84
2013-05-01 08:06:58
 
Heló mindenkinek.Hát ilyen a mai görbém,elvileg 9-dikére nem várom .Szerintetek elég magas a hőm ?Talán reménykedhetek...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!