Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-05-02 10:47:29
 
Moha!

Ez az, amikor elvileg nem volt ovu. De majd a 21. napi vérvétel eredményéből okosabbak leszünk, de az majd leghamarabb a jövő hétre várható. Meg jövő héten szeretnék egy IR vizsgálatot is kérni. Ezen a héten már úgysem érek rá ilyesmire, mert van több határidős melóm 5-éig...

Kata!

Ha megnyugtat, csinálj egy tesztet. Mit veszíthetsz? ;-)
kata1127
2013-05-02 10:38:01
 
ez az április
kata1127
2013-05-02 10:37:50
 
sziasztok! érdemleges vérzés 2-3 napig volt, de semmi alhasi görcs és hőm sem esett akkorát. Szerintetek? Csatolom máj és árp görbém.
Moha13
2013-05-02 10:37:41
 
köszi

Ez most az, amire azt mondta a doki, hogy nem is volt ovu, vagy az azelőtti? Mert ez tényleg szépnek tűnik...volt leesés és emelkedés, a rendszer is szépen berakta...ki érti ezt...
Elvileg van olyan, hogy anovulatorikus görbe, amikor nincs ovu, de azon látszik is, hogy nem volt, mert gyakorlatilag végig egyforma az egész, nincs középidőben kiugrás és nem is marad fent.
maximail
2013-05-02 10:26:01
 
Moha!

Ilyen volt:
Moha13
2013-05-02 10:13:18
 
maximail

Megmutatod az előző görbédet?
maximail
2013-05-02 09:59:58
 
Moha!

Ezt megértem, én is mindig elhatározom, hogy a véletlenre bízom, aztán meg sosem tudom megállni.
Sajnos tuti nem vagyok terhes, valamit mutatnia kellett volna akkor az UH-nak kedden szerintem, ehelyett a doki azt mondta, nem lát sárgatestet, ami valószínűleg arra utal, hogy nem is volt ovu. Ez inkább a hormonok játéka lesz. Illetve ébredés után közvetlenül elfelejtettem mérni, és előbb elmentem pisilni, és utána bújtam vissza az ágyba, vártam 10 percet, és csak utána mértem. Mondjuk azért ez ekkora ugrást szerintem nem okoz. Na mindegy, majd meglátjuk, mi sül ki ebből. Amúgy én már arra is gondolok, hogy az előző görbém túlzott szabályosságát (aminek én meg örültem is) pont az okozta, hogy nem volt különösebb hormoningadozás, mivel nem volt peteérés. De majd jövő hét vége felé elmegyek a 21. napi véreredményért, és akkor kérek egy UH-ot is, hogy meglássuk, ebben a hónapban alakul-e valami. Azlrt köszi a pozitív hozzáállást! :-)

Sangria!
Gratulálok az öcsédéknek!
sangria
2013-05-02 09:16:19
 
Mupp: Én olvastam valamelyik fórumon, hogy volt akinek egyik terhességét sem mutatta ki semmilyen teszt, mégis 2-szer is szült..
Gondolom, ahogy az ovuteszt sem működik mindenkinél, lehet, hogy a terhességi sem. Persze azért tesztelgess közben.
Tudom, könnyű ezt mondani, de próbáld magad elfoglalni, csinálj valamit, ami nagyrészt leköti a figyelmedet, hogy ne a babán agyalj éjjel-nappal. Ha akar, úgyis jön, nyugi :-)

Gólyákkal kapcsolatban: én minden reggel és délután elmegyek a gólyafészek mellett, mindig küldök nekik üzenetet:-)

Jajj, épp most kaptam a hírt, hogy megszületett az öcsémék kisfia! Nagyon örülök!!!
Moha13
2013-05-02 08:45:51
 
maximail

Tényleg érdekes...4 tizedes ugrás fölfelé...hmmmm
Az előző görbéidnél nem fordult elő ilyen? Mert hallottam már olyanról, hogy valakinek mensi alatt jött össze a baba, szóval akkor is lehet ovu akár...
Én ma berendeltem az ovuteszteket a májusra...:)
Amikor április végén megjött, úgy döntöttem, leszarom a mindenféle teszteket, majd egyszerűen együtt leszünk állandóan és összejön. De most megint ott tartok, hogy nem akarom a véletlenre bízni. :)
Moha13
2013-05-02 08:43:17
 
Mupp2
Én lehet, hogy vennék egy clearblue digital-t, azt sokan dicsérik fórumokon, hogy már akkor kimutatta, amikor más tesztek még nem. Igaz, elég drága, de cserébe kiírja azt is, hány hetes a terhesség...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!