Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-07-09 09:05:43
 
kata1127
Hol csinálják majd? Majd mesélj, hogy mi volt! Ti mióta próbálkoztok?

adrienn128
A görbéd alapján valószínű, hogy 1-2 napon belül lesz az ovud….

Én így állok ma és nagyon úgy tűnik (igaz még csak reggel van), hogy a mensinek máris vége...bár ezt túl rövidnek találom, mert vasárnap este 7-kor jött meg...vagyis 1,5 nap
Mupp2
2013-07-09 08:54:38
 
Jó reggelt lányok!!

Szeretnem a segitsegeteket kérni!!!
2het múlva meg akarjak csinálni a Dow-szindróma vizsgálatot a magzat víz vetelbol,es arra lennék kiváncsi hogy ez hogyan történik es hogy nem árt a babanka?!
Mennyire faj?
Meg nem vagyok 30eves de itt Kanadában meg szoktak csinálni mindenkinek azt mondta a dokino!!!

Előre is köszönöm a válaszokat
Szép napot!!!
hannalili
2013-07-09 08:53:22
 
Kata
én sok embertől hallottam, hogy a peteátjárhatósági vizsgálat után teherbe esett..
gondolom ebbe bele játszhat a szmötyi amit bele nyomnak vagy h minden kis"koszt" elmosnak onnan:D sok sikert!
adrienn128
2013-07-09 08:35:56
 
Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

DinaDarko, nagyon sajnálom :(

Emerlány, a görbéd alapján tényleg lehetett a 8. napon az ovud, de lehet beágyazódásos barnázás is, ahogy Plumiera mondja. Ennyire rövid luteális - ha eddig nem volt ezzel gond - talán kevésbé valószínű. Kívánom, hogy a lehető legjobb legyen!

Kata1127, az a 8 nap várakozás, reménykedés meg bizonytalanság tényleg nagyon rossz lehetett :( Biztatásul: van 1 barátnőm, akinek - miután babát kezdtek el tervezni (missedAB + 6 hét pihenő után) - elkezdtek hosszabbodni a ciklusai, orvosi okát nem találták, (8 hónap telt el így) neki is szokott ilyen 8 napokat késni, aztán feladta már a számolgatást is, ciklus elején mondta nekem, hogy mostmár nem érdekli semmi, fogalma sincs, mikor van peteérése, és lesz ami lesz, aztán 4 hét múlva jött az e-mail, hogy babát vár :) Azóta megszületett a gyönyörű kisfia. (Én meg akkor is bababtervezős fázisban voltam, meg sajnos még most is... Most nyávoghatnékom van, de nem teszem.)

Hajrá mindenkinek, az új ciklust kezdőknek, a ciklus elején lévőknek, az ovu környékén tartóknak, és a ciklus végén járóknak is!

Én így állok, de már érzem az ovus fájdalmat + kicsi mellfeszülést, lehet, hogy most korábban lesz ovum.

kata1127
2013-07-09 08:32:56
 
Köszi mindenkinek. Plumeria soha nem késett még 8 napot..
doki azt mondta lehet h volt baba de akkor elment, vagy elhúzódott a tüszőérés repedés...
de legalább vége annak a hosszú bizonytalan 7nek.
drukkolok mindenkinek.
Én most megyek majd peteátjárhatósági vizsgálatra.
Moha13
2013-07-08 22:27:27
 
DinaDarko

Sajnálom...:(
Adry03
2013-07-08 21:53:56
 
Sziasztok !

DinaDarko

Szívből sajnálom. Mindenképpen írj az Adminnak és szerintem segítenek.

kata

De legalább ennyi bizonytalan nap után már tudsz biztosat. Ami persze nem mindig jó biztos, de legalább tudod. Majd talán a következő hónapban összejön.


Én már visszaszámolok. Szerintem holnapra talán + is jön. Remélem. Ilyenkor már nincs min reménykedni, mert érzem az összes előjelet + a hőm is rendesen leesett. Most már csak azt várom, hogy minél előbb legyek túl rajta és kezdhessem a következő ciklust.
DinaDarko
2013-07-08 21:24:36
 
Köszi plumeria, jó ötlet, írok nekik!
Dzsudzsa
2013-07-08 20:39:23
 
Veroni07!
csatolom, hogy állok. Én lassan menetelek fölfele ovu után.
Mindenkinek a legjobbakat! Akiknek most jött meg, kívánom, hogy gyorsan peregjenek a napok! A többieknek idegőrlés nélküli várakozást! Az jutott eszembe, hogy milyen fantasztikus lesz, ha ez a kis csapat új topikot nyit a pocaklakókról :))
plumeria14
2013-07-08 20:16:48
 
DinaDarko
Nagyon-nagyon sajnálom! Azt nem lehet, hogy az előző ciklusodat kitörlöd? Ha újra regisztrálsz, akkor sajnos a korábbi bevitt adatokat nem fogja figyelembe venni. Szerintem írj az ügyfélszolgálatnak, hogy segítsenek neked ebben.

emerlány
A barnázás nem lehet beágyazódás? Mennyivel a mensi előtt szoktál barnázni?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!