Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-07-16 07:46:51
 
Én így állok ma, de ovuak semmi jele...egyelőre...pedig általában a 10. napon szokott lenni ( a grafikon előrejelzését ne vegyétek figyelembe, mert lejárt az előfizetésem)
Dia1984
2013-07-16 07:44:07
 
Szép jó reggelt!
Hogy álltok lányok? Dzsudzsa, ma is tesztelsz egyet? Vagy az a 2 pozitív meggyőzött? Olyan jó neked!!! :) Gratulálok!
A többieknek pedig kitartás, a mi időnk is eljön.
Én továbbra is ugrálok, és ma még mindig barnázok (hozzátenném nekem mensi előtt sosem szokott ilyen lenni - főleg nem 1 héttel). Kíváncsián várom, hogy mit produkál a július! :)
A görbém:
Moha13
2013-07-16 00:30:52
 
veroni07

Nekem is érződött ma a derekam, meg néha picit fájt a hasam alja...és elszámoltam magam...nem holnap, hanem holnapután nem kell megjönnie, szóval majd csütörtökön tesztelek.
veroni07
2013-07-15 23:28:05
 
Sajna ma elkezdett fàjni a derekam.gondolom megjön holnap:( mert mindíg igy kezdődik. Miérz nm sikerül ?nm értem.ovuteszttel jókor időzitett ...
Hàt nem kesergek.új honap uj eselyek:) :) :)!!!mindig màjusi bébit akart úgyis- mint az apum:) bika:)
Holnap jelentkezek.szêp estét!
plumeria14
2013-07-15 22:09:37
 
Dzsudzsa, Moha13, veroni07
Drukkolok a pozitív tesztekhez!

Edi81
Szerintem abszolút bíztató a görbéd!

kbettina
Néha én is megpróbálkoztam a vizsgálattal, de ez az alacsony-magas, nyitott-zárt dolog nálam nem jelent jelentős eltérést, így sokszor bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban…úgyhogy inkább csak a nyákot veszem alapul…ha van mit…

Most nekem is nagyon érdekes, mert általában a 10. napon szokott lenni az ovum (ez holnap lesz), de semmi termékeny nyák és most a hőm se ad egyértelmű választ, mivel nagyon különböző időszakokban tudtam mérni...ovu teszt ma is negatív :(
kbettina
2013-07-15 18:20:40
 
mindig elérem csak ugy látom nagy különbség hogy állva v ülve nézem a magasságát.és ezért nem is tudom melyik pózban a valós.
Moha13
2013-07-15 17:28:28
 
kbettina

Én próbálkoztam vele...de még sosem sikerült rájönnöm, hogy hogyan érjem el...lehet, hogy nekem túl magasan van? :D
kbettina
2013-07-15 17:23:54
 
sziasztok!ma mikor a méhszáj nyitottságát próbáltam vizsgálni,nagyon sok tojásfehérjés nyákot tapasztaltam. :) ez jót jelenthet.Viszont én valahogy mindig zártnak érzem.miért lehet ez?ti is vizsgáljátok?
Katicabogár5
2013-07-15 16:20:42
 
Dzsuzsa gratula.

Remélem én is hamar átélem ezt csak nekem most nehezebb lesz mert PCOS van.
LAdrienn
2013-07-15 15:28:41
 
Dzsudzsa hatalmas gratula! :-)
Többieknek mielőbbi babásodást, olyan jó lenne már átélni azt a kétcsíkos eredményt
Én így állok egyenlőre
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!