Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
adrienn128
2013-08-06 08:01:45
 
LAdrienn, nagyon szép ez a görbe, drukkolok hogy 2 csíkos legyen a vége!
Pixibaba, örülök, hogy elmúlt a barnázás, és kíváncsian várom a fejleményeket, megy a drukk a 2 csíkra neked is!
Moha, csak így tovább :) 4 nappal vagy előttem :)
adrienn128
2013-08-06 07:56:34
 
Plumiera, köszi :) Így már tényleg jobban tetszik!

Bettina, közben én is megtaláltam, ezt írják:
" Lépcsős hőmérséklet emelkedés: ez nem feltétlen jelent problémát. Nálam sem egyik napról a másikra ugrott fel a testhőmérséklet, hanem napról-napra nőtt, mégis kisbabát várok, de ismét jelezném, hogy ezt az orvos feladata megállapítani. Előfordulhat, hogy a progeszteron-szinttel van probléma, amelyre laborvizsgálatok során derülhet fény."

Egy másik helyen ábrával magyarázva mutatnak lépcsőzetes görbét, és azt írják, hogy ez sárgatest elégtelenségre utalhat, de azt nem látni sajnos, hogy hány tized fokosak a lépcsők. Minden esetre úgy döntöttem, nem agyalok ezen, a lényeg, hogy emelkedik :)
Moha13
2013-08-06 07:56:30
 
LAdrienn

Szép magasan vagy! :)

Végre az én ovumat is megerősítette a rendszer...:)
LAdrienn
2013-08-06 07:50:32
 
Pixibaba
ha elmúlt a barnázás az jó jel lehet, reméljük a babóca fészkelte csak be magát :-)
jelentkezz, hogy állsz ma reggel, kíváncsi vagyok!
Én így:
kbettina
2013-08-05 22:06:03
 
Sziasztok!
Moha: engem is kicsinál a meleg.ver a víz és alig élek.hőhullámok törnek rám :(

A lista nagyon jó,már az össze írásáért is elismerésem!

Érdekes görbék vannak!Drukkolok mint mindig.
A lépcsőzetes emelkedésről valamit én is olvastam már, hogy nem jó.Hogy miért arra már nem emlékszem.:(
Viszont azt is olvastam hogy ezt cáfolják.És nem számít az emelkedésnél hogy lépcsőzetes vagy sem.
Én ma így állok,ebben a hónapban is új reménységekkel tele!
Adry03
2013-08-05 21:47:20
 
Sziasztok !

Sajnos, az én szabimnak vége. Ma próbáltam visszarázódni a melóba, de elég nehézkesen ment. Jól el is fáradtam. Bár szerencsére még aug. vége felé lesz pár nap amikor még ki tudok venni szabit. Részemről még teljesen az elején vagyok.
lujza01
2013-08-05 18:12:30
 
Sziasztok!!

Moha tök jó a lista, ad egy kis pozitívumot. Én részemről, tegnap nem mértem, mert elmentünk lazítani :) a családdal. Ma így állok: ( szerintem hamarosan megjön)
pixibaba
2013-08-05 18:07:40
 
sziasztok :) a tegnapi barnázásom mára elmúlt :) na majd meglátjuk mi lesz a következő napokban :) a megérzésekre nem hagyatkozom mert felesleges túl sokat csalódtam :( próbálok sodródni a napokkal :)
Greete
2013-08-05 18:07:30
 
Nem olvastam végig :). így már nem értem milyen hormonvizsgálat, ha egyszer már "tisztázták".
Greete
2013-08-05 18:05:49
 
Nekem azt mondta legutóbb a doktornő, hogy mielőtt bárkit is kitesznek komolyabb vizsgálatnak, vagy bármiféle hormonális kezelésnek, ki akarják zárni annak a lehetőségét, hogy a férfinál van a bibi.
A férfiak vizsgálata sokkal egyszerűbb, így azzal szokták kezdeni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!