Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Greete
2013-08-05 18:05:49
 
Nekem azt mondta legutóbb a doktornő, hogy mielőtt bárkit is kitesznek komolyabb vizsgálatnak, vagy bármiféle hormonális kezelésnek, ki akarják zárni annak a lehetőségét, hogy a férfinál van a bibi.
A férfiak vizsgálata sokkal egyszerűbb, így azzal szokták kezdeni.
plumeria14
2013-08-05 17:12:32
 
Azt tudja valamelyikőtök, hogy meddőségi kivizsgálás esetében miért néznek hormonokat a pasinál? Nekem a múltkor azt mondta a dokim, hogy ha nem akarom kivárni az 1 évet, akkor szeptemberben menjek el hozzá (adjunk még egy esélyt a nyárnak) és akkor esetleg csinál petevezeték átjárhatóságit, illetve azt is mondta (mivel a páromnak volt már spermavizsgálata), hogy őt most hagyjuk egy kicsit...de nem értem, ha fontos a leendő apuka hormon profilja is, akkor miért nem azt javasolja a kellemetlen és drága hycosy előtt?
Greete
2013-08-05 16:57:56
 
csillka : péntek este megírom mi volt. Majd Te is jelezd, hogy mi újság, hogy sikerült a nyaralásotok :). Mi szeptemberben megyünk nyaralni.
plumeria14
2013-08-05 15:34:32
 
adrienn128,
ha ennyire nem vagy kibékülve a görbéddel, akkor javaslom, hogy nézd meg DRI44 görbéjét a Moha13 által létrehozott topikban...szerintem rögtön tetszeni fog :)
adrienn128
2013-08-05 14:52:46
 
Moha, a tiéd jobban tetszik :)Sokkal lendületesebben emelkedett meg, mint az enyém. A sajátom azért nem tetszik, mert csak 1 - 2 tizedeket ugrik, és azt is így "lépcsőzve." Valamelyik görbeelemzős cikkben olvastam pár hónapja, hogy ha ennyire nyögvenyelősen vándorol felfele, az progeszteron hiánytól is lehet, csak azért parázok egy kicsit. De remélem, nem ez a helyzet :)

csillka
2013-08-05 13:59:55
 
Greete

Nálunk ugyanez volt, hónapokig semmi, aztán próbáltuk figyelni mikor van a középidő, mivel az orvosom (olyan 60 év körüli, nagy tapasztalatokkal) azt mondta 14. napon kell legyen. Fel sem merült benne, hogy hamarabb, vagy később :)

Kíváncsi vagyok mit mondanak neked pénteken, mindenképpen írd meg!
Én csak szeptemberbe megyek orvoshoz, mert ebben a hónapban nyaralás, igy szeptemberbe tiszta lappal megkeressük a problémát(ha van!)addig meg még van egy egész hónap, és az alatt bármi történhet! :D
Moha13
2013-08-05 13:37:31
 
Ti hogy bírjátok ezt a nagy meleget? Én ma mire hazajöttem totál kivoltam és még hányingerem is volt...gyorsan bedugtam a csuklómat hideg víz alá, hogy lehűljek...nem bírom a meleget, kikészít. :X
Greete
2013-08-05 13:15:22
 
Kira84 : kíváncsi vagyok én is, hogy hova fogja tenni. Szerintem már volt ovu-d.
Kira84
2013-08-05 12:40:39
 

Greete .Hát mára le esett a hőm igy elég kiváncsi vagyok hogy a rendszer mikorra rakja az ovut...


Kira84
2013-08-05 12:38:22
 

plumeria14 Hát majd elválik elvileg én is úgy gondolom hogy már volt,pont abban az időben ,és előtte is voltunk együtt a párommal hát majd kiderül.


 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!