Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2013-08-05 12:31:23
 
Sziasztok lányok én ma így álok,én ma így állok kíváncsi vagyok mi lesz ebből......
Moha13
2013-08-05 11:18:25
 
adrienn128

Miért nem jó a lépcsős emelkedés? ÉS ezt hol olvastad?
Az enyém is ilyen most
LAdrienn
2013-08-05 10:36:12
 
Pixibaba
elvileg mára nem vártam de mivel csúszott az ovum így nagyjából én is a hétvégére saccolom a nem vártat. Itt a rendszer azt írta először 8-án csináljak tesztet mert akkor leszek a 13.napon talán akkor megpróbálkozom vele...
adrienn128
2013-08-05 10:31:21
 
Sziasztok lányok!

Moha, ez a lista szuper! Nagyon ügyes vagy , hogy ilyen szépen összeszedted.

Plumiera, sajnálom :(

Lujza, nagyon úgy néz ki, hogy most volt ovud :)

LAdrienn, Pixibaba, megy a drukk :)

Veroni, jó nyaralást!


Nekem most ilyen a görbém, nem igazán tetszik, a lépcsős emelkedés állítólag nem túl jó...
pixibaba
2013-08-05 10:30:31
 
LAdrienn most hétvégére nem várom,ha már késik csak akkor tesztelek úgy jövőhét keddre tervezzem :) És te mikorra nem várod,mikor tesztelsz?
LAdrienn
2013-08-05 10:17:51
 
pixibaba
ne is mondd, hatalmas boldogság lenne :-))) nagyon szorítok Neked is! Te mikorra nem várod, és mikor tervezel tesztelni?
pixibaba
2013-08-05 09:54:10
 
Húúú LAdrienn tényleg :)))) ez nagyon jó :D örülök nagyon!!! kíváncsi leszek hogyan fogunk alakulni remélem :) mindkettőknek sikerülni fog ez a hónap:)))) mekkora öröm lenne te jó ég!!!! :D
LAdrienn
2013-08-05 09:35:13
 
pixibaba csak pozitívan! a beágyazódásos Bverziód mellett szavazok :-) mi nagyon fej-fej mellett haladunk ahogy látom.
Greete
2013-08-05 09:25:54
 
csillka : Nálunk is kb. ez a helyzet. Tavaly nyár óta hagytuk abba a védekezést, semmi méricske.
Aztán;

- 7 hónappal ezelőtt : sacc per kb alapon próbáltunk egy kicsit időzíteni is.

- 5 hónappal ezelőtt : vettem OVU tesztet, de sose volt pozitív, viszont egyértelmű tendencia látszódott. Doki azt mondta (szűrésre mentem), hogy nem baj, mivel látszik a változás.

- 2 hónappal ezelőtt : elkezdtem mérni a hőmet, hogy tudjunk mit vinni az orvosnak. Most péntekre van időpontunk.

A múlt héten már-már biztos voltam a sikerben, mivel viszonylag sűrűn enyhe hányingerem volt, plusz enyhe szúró fájdalom oldalt. Mekkora poén lett volna, ha az meddőségi konzultációra pozitív teszttel megyek :))) Mára leesett a hőm. Puff!

Kicsit izgulok a péntek miatt.

... de megint hányingerem van. A körzetis lesz a következő.
pixibaba
2013-08-05 09:20:48
 
még valamit szeretnék kérdezni,tegnap barnáztam szerintetek mitől lehet?nekem két elméletem van,vagy progeszteron hiányom van erre szedem a barátcserjét ebbe a hónapban kezdtem el,vagy beágyazódás lenne?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!