Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-10-16 09:00:30
 
sziasztok!rám férne egy kir bíztatás.. Padlón vagyok.nézzétek a görbém... Ha nincs peteérés,akkor mitől van mensi?
Hunciri
2013-10-16 08:40:18
 
Karolina01.

A lutealis fazisaim mindig 14 naposak.Ezert is furcsa,hogy meg mindig semmi!De igazad van,Varok meg 1 hetet!Koszonom!Neked is sok szerencset!
Karolina01
2013-10-16 08:31:42
 
Jó reggelt!

Hunciri! Szerintem még várj 1 hetet a teszteléssel, ahogy látom mégcsak most kéne megjönnie neked. De persze ez csak az én tanácsom.... : o)))

Én ma így: néha szúr a hasam, és elég érzékeny a mellem is, de még semmi nem dőlt el... Még mindig nem sötétítette be a termékenységi időt...
luciffer73
2013-10-16 08:30:12
 
háhhhh mkinga...bár a próféta szólna belőled, de szerintem ez a hónap se jött össze, akármennyire is próbálok nem csak erre koncentrálni, meg próbálok pizitív lenni...nem érzem...mármint azt, hogy terhes lennék.
A múlt hónapban pl 29 napra jött meg 24 helyett....három tesztet is csináltam, persze mind negatív volt...viszont amikor meg megjött, semmit se éreztem. A szó legszorosabb értelmében semmit. Nem görcsölt a hasam, nem fájt, nem szúrt...nem semmi. Olyan érzés volt, mintha csak simán folyásom lett volna...szóval nagyon furi volt.
Most viszont görcsölget a hasam...tegnap este azt hittem elpatkolok annyira. A mellem feszül, tiszta ideg vagyok, és kb 20 percenkét járom wc-re...de ez meg nem jelent semmit. Sokat iszok...max ezt jelenti. Ha esetleg lenne valami olyan "jel"...akkor jobban bíznék ebben a dologban. No mindegy...ha még meg is jön, legalább már a ciklus elejétől az új hőmérővel mérem, akkor lehet, hogy máshová rakja majd be a grafi az ovumat. Úgyhogy no para...ebben is van jó! JUHÉJ! :)))
Hunciri
2013-10-16 08:15:52
 
Sziasztok!Az lenne a kerdesem,hogy mikor erdemes tesztelni?En a ciklusom 37.napjan vagyok,37 fokos testhomerseklettel,es nem jott meg.A 34.napon erosen gorcsoltem,mintha megjott volna,de megsem.aznap teszteltem,de negativ lett!Semmilyen tunetem nincs!Talan az,hogy erosebb folyasom van,de mas semmi!Akkor ha a teszt negativ,mi lehet a problema hogy nem jon meg?Szeptember 15-26-ig ittam a cickafarkfu teat.Szerintetek az bezavarhatott???Koszonom elore is a valaszotokat!Itt csatolom a gorbemet!
Szep Napot!
luciffer73
2013-10-16 07:59:35
 
mkinga...én poénnak szántam az olvasatlan tájékoztatót! :DDDD Az jutott az eszembe, hogy a főnököm, bármilyen gyógyi tájékoztatót elolvas, azonnal produkálja az összes tünetet külön-külön és egyszerre is :)))) Mivel neked nem volt mellékhatás...?! :DDDD
Nyugi...neked tuti előbb lesz két csíkod filctoll nélkül i, bár nem tudom, hogy hány éves vagy.Sajna nálam azért már kicsit neccesebb a dolog...jövőhónap és elérem a bűvös 40-et...alapból nem is érdekelne, de ebben a helyzetban sajnos foglalkoztat a dolog :(
...a hőmérsékletem meg önmagában egy vicc. Pár nap és jönnek a pirosbetűs ünnepek..másnak ilyenkor már közel 37 fokos a hője...:/ ez van...még ebben is pancserkodok! :)
Moha13
2013-10-16 07:57:14
 
luciffer73
Mensi előtt általában leesni szokott, nem felmenni. Ha fölfelé megy, az jó jel...mert talán nem lesz mensi. :)
Moha13
2013-10-16 07:56:16
 
Jó reggelt!

Akiknek megjött...sajnálom. :(

Nekem ilyen furcsa görbém még nem volt...pedig már január óta vezetgetem itt őket...
mkinga
2013-10-16 07:51:14
 
Lucifer!
Meg fel vanszoroghat :) , amugy a 2 csikkal en is igy vagyok...
mkinga
2013-10-16 07:48:40
 
Lucifer!!
Elolvastam es ir mellekhatasokrol , olvastam is egy francia forumon 1tol 1ig mindenkinek forgott a feje tolle, hanyinger stb...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!