Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2013-10-16 11:02:10
 
Kbettina!

Az én görbém aztán valóban bíztatás lehet a számodra: az utolsó 1-2 napot leszámítva gyönyörűséges és nagyon bíztató volt, míg ma meg nem jött egy akkora hő zuhanás kíséretében, mintha a hőm a Mont Everestről ugrott volna ma hajnalban - lehet, öngyilkos lett... hm...

Egyszóval, nem feltétlenül jelent bármit is a szép görbe... ne stresszelj, annál rosszabb... :)

Nézd meg az előző ciklusom: mintha rajzoltam volna... :/
capri
2013-10-16 11:01:45
 
Sziasztok!
Olvaslak benneteket, csak nem nagyon írtam mostanában.
Moha, elkezdtem kitölteni a kérdőivet.
Az a kérdés, hogy "Elkezdte már a termékenységi kezelést (beleértve bármely egészségügyi konzultációt vagy beavatkozást)?" szerintetek mire vonatkozik? Kimondottan meddőségi központra? Vagy ha elmegyek időnként uh-ra, illetve progeszteront szedek, akkor az már igennek számít? Köszi! (Mert ha igennek veszem, akkor a következő kérdésekre nehéz kicsit válaszolni...)
Én még minden előtt...
Kira84
2013-10-16 10:30:30
 
Moha13.Köszönöm a biztató szavakat remélem igazad lesz és jó hírekkel jövök majd el a dokitól.
Moha13
2013-10-16 10:27:18
 
Kira84
Szerintem ne aggódj fölöslegesen, attól úgysem változik semmi, a dokinál minden kiderül.
Megnyugtatásul: olvastam már esetekről, ahol egyáltalán nem mutatta ki vizeletes teszt a terhességet, csak vérből és UH-n látszott. :)
Kira84
2013-10-16 10:21:09
 
Sziasztok lányok.Ma is halvány lett a tesztem ami eléggé zavar,mert ha tényleg terhes vagyok akkor miért nem nő jobban a hcg nállam vagy csak kémiai terhesség lenne.Minden esetre holnap kell vissza mennem a dokihoz hátha lát valamit,De azért remélem hogy nem cisztám van.Én igy álok ma..
Moha13
2013-10-16 09:46:58
 
HA van kedvetek hozzá:
http://teherbeeses.hu/kerdoiv/
...én kitöltöttem... :)
jniki82
2013-10-16 09:40:32
 
Kbettina,

ezt találtam:
Mindenkinél előfordulnak úgynevezett anovulációs ciklusok is, amikor nincs peteérés, de a menstruáció ugyanúgy megjelenik.
Itt találod, de több helyen is e,lítik az anovulációs ciklust.
https://www.webbeteg.hu/cikkek/nogyogyaszat/5822/
Lillz
2013-10-16 09:36:13
 
Sziasztok!

kbettina
Tényleg eleg furi gorbe, de úgy látom meg nem tette be az ovut, lehet meg csak ezutan jon?

Az en gorbem is gyalazat, berakta az ovut a 16. napra, holott pont egy hettel elotte teszteltem pozitiv ovutesztet. Most ossze vagyok zavarodva :/

Van itt valaki esetleg aki Angliaban el?
kbettina
2013-10-16 09:17:39
 
sziasztok!rám férne egy kir bíztatás.. Padlón vagyok.nézzétek a görbém... Ha nincs peteérés,akkor mitől van mensi?
Mirmite
2013-10-16 09:09:19
 
Sziasztok Lányok!

Akinek megjött annak fel a fejjel!
Tudjátok új hónap új remények!

Hunciri
Biztató a görbéd nagyon de a cickafark bekeverhetett,úgyhogy én is várnék a helyedben még pár napot:)

Moha13
Ez a hónap már csak ilyen:)Én is vezetem már pár hónapja itt de ilyen későn még sose volt ovum,és a hők is elég furák:)

Kbettina
Nyugi még bármi lehet!Tényleg nagyon furi a görbéd most,de hát az enyém is:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!