Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-11-05 06:57:41
 
Jó reggelt4
Kicsit eltűntem...
Tegnapig nagyon reménykedtem, de ez ma reggel elszállt...:(
Azt sem értem, miért késik most ennyit. Vasárnapra nemvártam. Mindenesetre a mai 36,7 az a hő, aminél mindig meg szokott jönni, a hasam is fáj már, szóval ez a hónap is ennyi volt...:(:(
Szépen alakulgatnak a görbék szorítok mindenkinek!
Archangel85
2013-11-05 06:45:03
 
Kinga!! A Te görbéd is szépen alakul.:)
Tudom hogy korai, csak hát na úgy izgulok :) :D
mkinga
2013-11-05 06:38:33
 
Jo reggelt !
Arghangel korai volt :)


en ma igy...
Archangel85
2013-11-05 06:00:56
 
Jó reggelt.
Ma csak teszteltem egyet. Természetesen negatív. Mit akartam a 10 dpo?:D
ma így
Kedebab
2013-11-04 19:16:15
 
Köszönöm szépen a választ.Akkor elvileg mostanában lesz ovum..Remélhetőleg:-)
Archangel85
2013-11-04 19:11:40
 
:)
mkinga
2013-11-04 18:13:55
 
Arachnoidea! ok!
arachnoidea
2013-11-04 17:54:04
 
annyit még hogy az október hónapban az LH tesztek negítívak voltak 5 db szóval erre sem lehetett adni
arachnoidea
2013-11-04 17:51:26
 
Sziasztok Lányok!

Szerettem volna várni még, de látom, hogy kíváncsiak vagytok nagyon. Hat hónapja regisztráltam az oldalra azóta olvasgatlak is benneteket de csak két hónapja írok. Nem szeretném ha a titkolózásomat nagyképűségnek vennétek, csak nagyon félek ...olvastam itt már olyat, hogy mentek a gratulációk utána meg a vigasztalások...

Szóval dióhéjban az október hónap története. Nem tudom vissza lehet e keresni a hónap eleji okt. 5. a görbémet akinek van türelme keresse meg...Akkor a rendszer az ovulációt rárakta a mensi 3-4-5 napjára írtam is, hogy esélytelen ez a hónap mert 4 napot véreztem+2 napot barnáztam. Utána a férjemnek vot spermavizsgálat így 5 nap megtartóztatás kellett majd eljött a ciklusom 13. napja akkor mentem nőgyógyászhoz rákszűrésre meg hüvelyi UH ra ahol láttak a bal oldalon 5 db tüszőt megbeszéltük, hogy a 21. napon elmegyek egy vérvételre és kaptam duphastont a barnázásra hogy azt majd ha megjön a vérzés utána a középidőn túl kellene szedni, kértem clostilt is hogy ha lehet ne csak a ciklus vége hanem az eleje is legyen megtámogatva. Gondolkodott kicsit az orvosom és rábólintott bár mondta hogy szerinte anélkül is menne. Megkaptam a recepteket úgy őriztem mint a kincset. Annyit mondott amikor látta a hőgörbémet hogy ilyen nincs hogy ovulál valaki vérzés alatt felejtsem el ezeket a babatervezős meg egyéb rendszereketés csak annyit tegyek, hogy a várható vérzés napjától visszaszámolok 14 -et az a nap az ovuláció és legyünk együtt előtte 3 nappal és utána 3 nappal.
Szóval a 13. cilkusnapon voltam orvosnál mondtam a páromnak, hogy a babatervezős ovu időpontját lekéstük de hátha igaza van a dokinak próbáljuk meg így a ciklus 18. napján 20-21-én éjfélkor azért írom mindkét napot voltunk egyetlen egyszer együtt. Nem görcsöltünk rá nem álltam gyertyába utána héten is zöldteát és kávét is ittam szóval semmi para. Közben lett egy hüvelyfertőzésem a patikában vettem rá bethadine kúpot de csak 4 napig használtam Aztán eljött a 21. vérvétel napja elmentem levették, rá 5 napra mentem az eredményemért kiderült hogy a prolaktin és a progeszteron tökéletes a TSH alacsony 0.116 vagyis túlműködik a pajzsmirigyem. A nőgyógyászommal sikerült beszélni azt mondta aclostilt és a dupastont ne kezdjem el szedni majd adnak gyógyszert a TSH ra és ez lehet a barnázás oka. A Hüvelyfertőzésre pedig azt mondta hogy ha már használta a jódos kúpot úgysem tudja leoltani, várjam meg a vérzést és ha elmúlik akkor leoltja kapok gyógyszert.Szóval átirányított az endokrinológushoz az endokrinológián furán néztek rám mit akarok fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót most kezd helyreállni a hormonháztartás annyit mondtak hogy legyek türelemmel egy hónap múlva TSH ellenőrzés és addig is majd ha megjön a vérzés a harmadik napján legyen egy vérvétel...még hozzátette ne görcsöljek rá egy hónap alatt senki nem tud gyereket csinálni...
A ciklus 14-24-26 napján piros vizes pecsétjeim voltam majd egy nap barnázás a ciklus 27-28 napján ez megszűnt teljesen hófehér tisztaságival futkároztam akkor jutott eszembe hogy csinálok egy tesztet ez volt 2013. 11.02-án ami halvány két csíkos lett.Amikor az aznapi hőmet ide beírtam a rendszer berakta az ovut a ciklus végére amit itt láthattok is Ma lett volna a ciklus 3. napja mentem volna vérvételre, felhívtam az orvosaimat az endokrinológus örült és gratulált hallatszott a hangján az öröm a nőgyógyász óvatosan annyit mondott meg kell várni míg mindkét csíkom egyforma erős lesz mert ez még nem biztos várjak egy hetet és jövő hét kedden mehetek UH ra. Tüneteim annyi van, hogy mensi azóta sincs kis fehéres folyás mellduzzanat és álmosság de olyan fokú hogy kétóránként elalszom kb fél fél órákra. Szóval ez az én történetem leírtam tanulságképp megkérek mindenkit ne fűzzön hozzá semmit majd 2013. 11 .12-én jelentkezem addig csak olvaslak benneteket majd akkor ha lesz gratulálnivaló akkor szívesen olvasom!
krisztibaba85
2013-11-04 17:48:18
 
Értem...
Hát akkor lehet próbálkozik még a szervezeted.És volt tojásfehérje szerü nyákod?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!