Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-11-05 10:33:07
 
Az előbb írtam egy nagyon vicces kommentet...úgy vágott ki rendszer, mint a macskát :/
Úgyhogy most röviden: Virgács! A józan paraszti eszemmel...arra jutottam, hogy ami nem él, az nem fejlődik, nem nő. Viszont zsugorodik, és felszívódik
Moha13
2013-11-05 10:32:25
 
Közben megjött...elegem van. :X
Most komolyan...ez direkt játszik velem? Mi a szarnak kell két napot késni?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;(;(;(
Moha13
2013-11-05 10:30:54
 
Virgács
Szerintem ez mindenképp jó hír...a doki szerint is a jelek terhességre utalnak. És az sem elhanyagolható tény, hogy NŐTT! :)
Remélem, hamarosan biztos lehetsz benne...
Virgács
2013-11-05 10:23:46
 
Sziasztok Lányok!

Sajnos túl sok mondanivalóm nincs azóta sem, de gondoltam megosztom veletek a hét eseményeit.
Tegnapi vérvételi eredményemen a hcg szint 113.000
A doki úgy fogadott a ma reggeli ultrahangon, hogy azonnal vetkőzzek, mert kiváncsi. Szerinte ez a hormonszint élő terhességre utal. Viszont ultrahangon továbbra sincs semmi jó, nincs pulzálás, csütörtök óta 1 mm-t nőtt. Akkor volt 5 mm és most 6 mm. Azt mondta volt már ilyen, és most ő ehhez nem nyúlna hozzá, szóval ismét várni kell.Azt mondta, hogy egyszerűen nem látszik valamitől.
Hétfőn ismét vérvétel, ha ott kevesebb lesz a hcg szint, mint a tegnapi, akkor az egyértelmű.
Mondtam neki, hogy gondoltam, hogy a hormon magas, mert nekem nem változtak a tüneteim semmi, a hányingerem ugyanúgy megvan, feszül a mellem,pattanások a mellkasomon, rettenetes fáradtság.Tegnap mondta a párom is, hogy ő ezt nem gondolja, hogy beképzelem, hogy még pár hete gondolta, de hogy most már biztos benne, hogy nem.

Én már végképp nem tudom mit mondjak és mit gondoljak.
Lehet ennyire rendellenesen fejlődik?Vagy lehet hogy nem látszik valamitől?A Jóisten edzi a türelmemet, megérdemlem...
luciffer73
2013-11-05 10:02:38
 
Egy kérdésem lenne: erre várt 16 hónapig???????????????
No comment
Dia1984
2013-11-05 09:54:34
 
Kriszti, mi tavaly június óta próbálkozunk (16 hónap). Májusban voltam vérvételen, ott minden rendben volt, a doki mégis Merckformint írt fel (IR-re való). Ezt azóta is szedem. Azt mondta, hogy ártani nem árt, és a fogyásban is segít - sajnos van néhány plusz kiló rajtam annak ellenére, hogy az elmúlt két hónapban diétával 12 kg-ot fogytam.
Tehát májusban vérvétel, nyáron kb havonta UH, amin nem látott ovut (ezt a görbéim+állandó negatív ovu tesztek is igazolták). Szeptemberben azt mondta, hogy ne várjunk tovább, kezdjük el a gyógyszeres kezelést. Hát így állunk most.
Archangel85
2013-11-05 09:42:44
 
Köszönöm capri!!!! :) Kitartok, és bizakodom, mi pont jó időben voltunk együtt :)))
Reménykedem a legjobbakban:)
krisztibaba85
2013-11-05 09:34:27
 
Moha így van,lehet már attól késik hogy ennyit idegeskedsz,tudom nem könnyü de próbálj megnyugodni...

Dia!
Neked mennyi idő után irták fel ezt a Clostit???
Dia1984
2013-11-05 09:28:31
 
Kriszti, Kinga, köszönöm hogy gondoltok rám! :)
Sajnos nem érzek semmit, és semmilyen változás nem tűnt fel. Majd kiderül! Akármi lesz a vége, én akkor is örülni fogok, mert ez az első hónapom, amikor 1000%, hogy volt ovum (ami eddig nem igazán volt elmondható) - köszönet a Closty-nak! :D
luciffer73
2013-11-05 09:21:01
 
Moha nyugi....amit az előző kollegina leírt, az is igaz...lehetnek még utána jósló fájások...mert a szervezet emlékszik.
Ugyanezt éltem én át két-három hónappal ezelőtt...az én ciklusaim 24 naposak...gondolhatod, hogy min mentem keresztül, mikor még 28 napra se jött meg?! Az a hónap furi volt...
Neked viszont nyugi...akárhogy is lesz, az idegeskedés nem segít...kár, hogy nincs ilyen kikapcsoló gomb az ember agyán :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!