Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-11-17 11:03:36
 
Krisztibaba,
ha tényleg most volt ovud, akkor - a luteálisod hosszától függően - kb. 12 nap múlva várható a mensi. Én a helyedben nem húznám a vizsgálatokat, ha nincs gond, közben is lehet próbálkozni, ha meg igen, akkor azt jobb mielőbb kezelni. De ez persze csak az én véleményem.
Monika5
2013-11-17 11:03:31
 
krisztibaba85,
Értem. Őszítnén szólva, véleményem szerint érdemes lenne megnézetned a hormonjaidat korábban(de ez csak az én véleményem), mert ha esetleg valami gond van, akkor a kezelés is időbe telhet. Két vérvétel, esetleg mellette 1-2 ultrahang és akkor biztosat tudsz és igazából nem vesztesz vele semmit sem,akkor sem, ha minden jó. Sőt ezt kizárhatod. :)Nem akarlak ijesztgetni, csak tapasztalatból tudom, hogy hónapok mehetnek el a várakozásra. Nekem szerencsém volt és gyógyszer nélkül beállt a dolog több hónap után(de tudtuk a próblémát, pajzsmirigy alulműködés volt és az orvosom időnként ellenőrízte az értékeket, hogy javul-e és ha nem így lett volna gyógyszeres beavatkozás lett volna). Persze te tudod, nem akarlak semmire sem rábeszélni, és remélem én tévedek és totál minden rendben van, csak "fura a görbéd".:) Sok sikert! :)
krisztibaba85
2013-11-17 10:51:03
 
Szia Monika5:-)
A hormonos dolgot,egyenlőre hanyagolom...adok magamnak még 1-2 hónapot.
Nem szedtem soha fogamzásgátlót...
Monika5
2013-11-17 10:48:39
 
krisztibaba85,
Nekem rossmann-os facelle 25-ös teszt mutatta ki a várandóságom, igaz én a késés utáni 2. napon teszteltem. Nekem megbízható eredményt adott.
Egyébként a hormonsorod ellenőriztetéssel kapcsolatban miben maradtál, szeretnéd még megcsinálni? Szedtél korábban fogamzásgátlót, ha igen mikor hagytad abba (az is bekavarhat, nálam az történt).
krisztibaba85
2013-11-17 10:30:29
 
Szia Capri:-)
Tehát a 34. napon volt ovum,szerinted,akkor viszont nem is voltunk együtt akkor már nem lehetek terhes,meg akkor hány napos lesz a ciklusom 48-50????vagy én ezt már nem értem:-))
capri
2013-11-17 10:24:13
 
Sziasztok!
Advisory, gratulálok! :-)
Virgács, nagyon-nagyon sajnálom... Szerdán kérdeztem itt, mi van Veled, de mivel nem írtál, sejtettem, hogy mi történt... :-((( Gyors felépülést kívánok és várunk vissza! :-)
Szilvia1980, hú, nagyon jól néz ki, megy a drukk!
Krisztibaba, én már korábban is írtam Neked, hogy szerintem nem volt ovud. Most azt mondom, hogy lehet, hogy a 34. napon megvolt. Akkor viszont még ráérsz a teszteléssel!
Dzsudzsa, neked is megy a drukk, szépen megindul felfelé! :-)
Mirjam, drukk neked is, biztató a görbéd! :-)
Reggel kétszer mértem hőt, mert nem akartam hinni a szememnek... 13-14. nap előtt soha nem volt még ovum, viszont a hőm csak ovu után megy fel 36,8 fölé. Reggel egy kicsit be volt dugulva az orrom, de egyáltalán nem érzem, hogy náthás vagy beteg lennék. Kíváncsi leszek a holnapi hőmre. Meg holnap délután megyek orvoshoz, arra is.
Szép napot mindenkinek!
krisztibaba85
2013-11-17 10:04:42
 
Oké,rendben,köszi:-)árban is egész jó:-)
monika80
2013-11-17 10:03:58
 
krisztababa85

Hát a Rossmanoss teszteket még nem probáltam,de nem hiszem hogy olyan megbizhatóak,abban az esetben igen ki mutatja ha már nagy aterhesség,de ha igazán az elején szeretnél tesztelni akkor ez alkalmasabb rá
monika80
2013-11-17 09:58:00
 
krisztababa85

Igen ajánlanék neked.
De lehet hogy mindenkinek más a véleménye,nekem a : MediLab ami nagyon jó és csak azt hazsnálom.
Ában is megfelelő
Egy db-os olyan 650 körül van és a két db-os 980 . Én a két db-ost szoktam venni az jobban megéri és persze késöbb is tudsz tesztelni.
krisztibaba85
2013-11-17 09:52:20
 
Köszi hogy segítesz,jobban átlátom a dolgokat:-)

Hát valami Rossman-os Hcg valami a neve...Nincs is itthon több,ha kell majd teszteljek,ajánlod esetleg valamelyiket?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!