Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mkinga
2013-11-17 13:01:55
 
Kumbi! en is szurkolok neked, es Caprinak igaza van ha szedsz progit kitolja a ciklusaid , az enyemek gyogyi elott 28-29 volt , most meg 31 pecre pontosan mar 3 honapja...
De azert izgulok erted nagyon!!! :D


En egyenesen megyerk remelem pentekre leesik majd hoppp fel. Irtatok a Mikulasnak?

En ma irok! :D , csodak leteznek nem ??!! :D


most szult egy ismerosom (13ev hazassag, es jo par ev sikertelen probalkozas utan), meselte a ferje aki benn volt vegig , hogy mikor megmutattak a kisbabat az anyunak, anyu elkezdett sirni boldogsagaba, de olyan erossen , hogy meg levegot sem kapott. Az orvosok mondtak , hogy ok is alig tudtak mar a vegen megallni , hogy ne konnyezzenek....


En ma igy...se fel se le
capri
2013-11-17 12:54:20
 
Dzsudzsa,
tetszik a kívánságod! :-)

Kumbi,
a luteális hossza egy adott nőnél általában mindig ugyanannyi. Persze ha szedsz pl. progeszteron tartalmú gyógyszert, akkor az kitolhatja. Azt Neked kell tudnod, hogy mi a jobb/rosszabb, csinálni egy tesztet, ami esetleg negatív, vagy nem tesztelni, és várni, mi történik. Szóval én nem beszéllek sem rá, sem le a tesztelésről, csak drukkolok erősen. :-)
Dzsudzsa
2013-11-17 12:44:55
 
Lányok!
Én a patikában vettem augusztusban terhességi tesztet. Maria Romed volt a neve. 3 db -os, kazettás. Ha jól emlékszem 1200 Ft volt. Tudom, hogy baráti áron vettem.
Nekem a patikus ajánlotta. A nem várt előtt 4 nappal már jelzett :)
Ugyan nagyon-nagyon halványan, olyan szellemképesen, de a lényeg, hogy ott volt :))

Kívánom, hogy rövidesen csak ezen levelezzünk, hogy kinek melyik terhességi teszt jött be :))
Kumbi
2013-11-17 12:36:02
 
Capri :) Múlt hónapban 15napos volt, és a 14.napon leesett 36,5re. Én azt hittem, hogy minden hónapban ugyan akkor van :D:D:D:D:D:D:D:D Nem mereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek tesztet csinálni ...
Mamma
2013-11-17 12:30:11
 
Szilvia
most néztem egyre szebb a görbéd:)
drukk neked és mindenkinek:)
Mamma
2013-11-17 12:21:32
 
sziasztok

én ma így :)
capri
2013-11-17 12:13:19
 
Kumbi,
és az előző ciklusban hány nap volt a luteálisod? Mert ha rövidebb, akkor már tesztelhetnél is... :-)
Kumbi
2013-11-17 12:01:19
 
Capri :) figyeltem, a nyák is stimmelt :) pont rá 10 napra voltam vérvételen (az volt a 21.nap) hát majd a holnap reggeli hőmre kíváncsi leszek ... múlt ciklusban ezen a napon már lezuhant...szóval remélem, hogy jót jelent :D:D:D:D
capri
2013-11-17 11:50:26
 
Kumbi,
ha akkor volt ovud, amikorra a grafikon jelzi, akkor igen. Viszont nagyon sok adat hiányzik a görbédből, ezért én nem mondanám biztosra, hogy akkor volt ovud. Nem tudom, hogy alakultak az egyéb jelek, figyelted-e azokat.

Krisztibaba,
persze, Te tudod. Te "ismered" az orvost meg magadat is! :-) Én csak az alapján írtam a véleményemet, amit itt olvastam és amit saját magam tapasztaltam. :-)
krisztibaba85
2013-11-17 11:45:41
 
Az az igazság Capri,hogy én úgy utálnám,ha nekem kéne ugymond kierőszakolni hogy ugyan adjon beutalót egy ilyen vérvételre!

Szóval,lehet csináltatok egyet egy magándokinál,azzal visszamegyek az sztk-hoz,és ha azután sem veszi komolyan a dolgot,akkor megyek át egy másik dokihoz...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!