Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-12-02 08:02:28
 
Bettine jól értem?????????????????????????? Baba lesz??????????
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nagyon örülök neked!!!!!! Végre jó hír is van itt a fórumon...már majdnem én is befordultam!!!! :))))
Lillz
2013-12-02 08:02:02
 
kbettina!
ORIASI GRATULAAAAA!!!! :))))) Sok boldogsagot es vigyazz magadra! xx
luciffer73
2013-12-02 08:00:31
 
Kriszti...legalább kimulattad magad. Helyes. :)

Moha az jutott az eszembe, ha most itt lennél, akkor kicsit megnyoszorgatnálak...viszont aztán az is eszembe jutott, hogy annál rosszabb lenne...depis vagy és én már rátennék ezzel az ölelgetéssel egy lapáttal...tehát változtattam az elképzelt képen.
Ha itt lennél, hagynálak kicsit dühöngeni, egy kicsit sírni és sajnálni magad, aztán seggberúgnálak....jusson az az eszedbe, és mindenkiébe, aki itt van a fórumon, hogy bár hülyén hangzik, de higgyetek nekem elég öreg vagyok már...szóval minél többet dolgozol valamiért, minél többet teszel meg érte, annál nagyobb lesz az öröm és annál jobban meg fogod becsülni!
Gondoljatok csak bele...ha valami csak úgy az ember ölébe pottyan, közel sem örül neki olyan nagyon, vagy hosszútávon és közel sem becsüli meg annyira...hiszen nem kellett érte tennie semmit...csak úgy lett!
Ez járjon az eszetekbe...Moha szedd össze magad, basszus!!! Holnapra tessék olyannal lenni, mint eddig. Dinkának, jókedvűnek, olyannak, aki másokban tartja a lelket!
Karolina01
2013-12-02 07:59:15
 
Sziasztok Csajok! Nem változott a hőm, ami jót is jelenthet... : o))) Viszont jobb oldalon alul fájdogál a hasam. Mitől lehet az? A nem vártig még van egy hetem, biztos, hogy nem azért fáj...
kbettina
2013-12-02 07:57:24
 
Lányok!itt állok a teszt fölött!pozitív!:) gondoltam egyet és megcsináltam!
Lillz
2013-12-02 07:55:08
 
Jo reggelt!
En is csatlakoznek az elottem szolokhoz, sajnos ugy nez ki hogy en is megindulok lefele :/ Mivel szerda-csutortokre nem varom, ez elegge realisnak tunik. Meglatjuk mit hoz a holnap. Szep napot, hetet mindenkinek! xx
krisztibaba85
2013-12-02 07:39:45
 
Jó reggelt lányok!

Hétvégém elég zsúfolt volt,ezért most olvastalak vissza titeket.

Hát hol jókat mosolyogtam (Luciffer:-)
hol szomorkodtam,Moha Ez hányadik hónapotok hogy próbálkoztok?

Mikinga neked még lehet drukkolni úgy látom,szóval drukk:-)))

Napsugár nagyon szorítok neked:-)))

FbZsuzsi kíváncsi vagyok,már rágom s körmöm:-)))Hajrá!

Én szombaton ittam is (itthoni buli volt)és úgy mevagyok fázva,hogy nem eröltettem a vasárnap reggeli mérést,ma így:
Szép napot mindenkinek!
kbettina
2013-12-02 07:33:47
 
sziasztok! Moha ne már!!!
Lányok!még mindig semmi mensi. Este jobb oldali hasfájás,és megjön érzés volt.szinte könyörögtem a jó istennek h ne!!és elmúlt.:) ma, ha jó helyen van az ovum akkor a 14.dpon vagyok.reggel szemeztem a teszttel,de meggondoltam. Ma se mértem,de azért itt a görbe.
mkinga
2013-12-02 07:26:57
 
Jo reggelt lanyok!!

Nem elkeseredni senkinek!!! Egy uj ev egy uj remeny!! Kitartas nektek es nekem is...most fognak nallam kovetkezni a lecsuszos napok, ma meg gyonyoruen fenn , majd leee ...legalabbis altalaban igy szokott!!

Szep hetet nektek!!


Itt a gorbem...
luciffer73
2013-12-02 07:21:35
 
Egyáltalán nem örülök neki :(
Tényleg nagyon akartam, hogy sikerüljön neked, meg természetesen mindenkinek itt a fórumon....és most miattatok jól elkeseredtem :((
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!