Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-12-02 06:32:23
 
Sziasztok!
Moha...a tegnapi kommentre nem reagáltam...és ma sem tudok...az ember lánya sok hülyeséget képes produkálni! :))))
Én ma picit csökkentem...majd meglássuk...a vak is ezt mondta! :DDD
Ildibaba81
2013-12-02 06:08:23
 
Jó reggelt!

Jelenleg így állok... ma még tutira nem fog megjönni... talán holnap.

Tegnap nem mértem, mert szombat este buli volt, így egyrészt ittam is, másrészt hajnali 1 után feküdtem le, nem lett volna reális...
Adrienn830
2013-12-01 22:53:30
 
Sziasztok! Én jelenleg így állok
fbzsuzsi
2013-12-01 20:24:53
 
Dzsudzsa szerintem az lesz most már! :) Bár egy nappal később volt ovum, mint ahova az oldal rakta; lehet még a 10es se mutatná ki. Viszont már a mellem irtó érzékeny, úgyhogy vagy megjön hamarosan, vagy lesz egy szép pozitív tesztem :)
KatkaManó
2013-12-01 18:44:28
 
Bettina a 15. dpo n. Még 3 nap a nem vártig. De most nagyon korán volt ovum a ciklus 10.napján.
kbettina
2013-12-01 18:12:10
 
katkamanó!hol tartasz a ciklusban?sajna én teloról nem látok grafikonokat.szorítok!még nem merek tesznelni.most délután picit fájdogált a hasam is.félek.
kbettina
2013-12-01 18:06:22
 
katkamanó!hol tartasz a ciklusban?sajna én teloról nem látok grafikonokat.szorítok!még nem merek tesznelni.most délután picit fájdogált a hasam is.félek.
KatkaManó
2013-12-01 17:17:29
 
Luciffer, fájdogál a hasam. Majd meglátom holnap merre indul a hőm :)
Nem akarom beleélni magam mert tudjuk hogy szép görbéből is lehet nagyot zuhanni.
Bettina én lehet hogy már tesztelnék a helyedbe.
Moha majd holnap kiderül merre indul a hőd. De szerintem nagyon biztató :)
kbettina
2013-12-01 15:28:41
 
dzsudzsa:köszönöm nekedis! Moha:okosat nm tudok mondani,de szoritok:)
Moha13
2013-12-01 15:20:56
 
LÁnyok!
ÉN olyan hülye vagyok...
Ma reggelre csökkent a hőm, pedig ilyenkor még mindig erősen fenn tartja magát...
No és mit csináltam? Hát egy ovutesztet...
És mire jutottam vel? Hát semmire...mert fogalmam sincs, hogy ilyenkor is kell lennie LH-nak a szervezetben vagy nem, mert van egy második csíkom, ami elég határozottan látszik, de sokkal gyengébb, mint a controll...szóval fölöslegesen lőttem el egy tesztet. :D
Ha valaki képben van, hogy ilyenkor mi a normális, ha van csík vagy ha nincs, az jelentkezzen infóval...:)
Azt tudom, hogy ilyenkor a jóstesztelésnél az eőrősödést szokták figyelni, de eddig egyet sem csináltam, csak ma, szóval nem tudom, minek kellett egyáltalán...
Olyan hülyeségeket csinál az ember reménytelenül reménykedős állapotában, hogy juj...:D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!