Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-04-07 19:28:29
 
Gratulálok Narita! Jó egészséget mindkettőtöknek! :-)
Narita
2015-04-07 19:17:09
 
Sziasztok:)
Ahogy többen mások, én is csak olvastam a fórumot mióta március közepén ide regisztráltam és elkezdtem vezetni a hőgörbémet. Azon mázlisták közé tartozom, akinek szerencsét hozott rögtön az oldal, a hőmérőzés, mert most szombaton pozitív lett a terhességi tesztem, miután nem jelentkezett múlt héten a menstruációm. 38 évesen, inzulinrezisztenciával sikerült összehozni a babát, de sajnos még nem dőlhetek hátra, mert a vetélés veszélye sajnos fenyegethet.
Továbbra is olvaslak titeket, mert érdekel, hogy hogyan alakul a babaprojekt nálatok, és drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön.
Anitacool
2015-04-07 19:11:58
 
Lisa74, elég hektikus a görbéd, az ovut nem támasztja alá a hőd, az alapján úgy tűnik, hogy még csak most lesz. Hol méred? Mindig ugyanakkor?
Klau84
2015-04-07 19:11:34
 
Sziasztok!
Tsibe!én menzeszig szedem a méhpempőt,alatta szünet,utána folytatom!Mondjuk elég hébe-hóba sajnos,de holnaptól nekiállok rendesen,mert azt tojt nekem a nyuszi :)
Lisa!szerintem holnap el fog kezdeni emelkedni a hőd,mert jönnie kell az ovunak!
Én két napija nem mérem,mert összetörtem a hőmérőt,ma tudtam beszerezni újat!Az ovu tesztem tegnap,meg ma is pozitív,nagyon nagyon reménykedem,hogy még holnap is az lesz,mert csak csütörtökön fogunk tudni együtt lenni...attól tartok az késő ugye? :(
Anitacool
2015-04-07 19:10:26
 
Kardvirág, ráadásul az egyik legjobbnak tartott kórházban. De ebből is látszik, hogy mindenhol van ilyen is, olyan is. Ki kell fogni a lelkiismeretest, mert hiszek benne, hogy az is van még.
kardvirag
2015-04-07 18:59:49
 
Anita Érdekelt. :) Kivancsi voltam hol van az,h nem torodnek az orvosok.
lisa74
2015-04-07 17:34:55
 
Az ovu tesztem 4-ěn ěs 5-ěn volt pozitiv.. Tegnap măr negarív volt..
lisa74
2015-04-07 17:32:19
 
Sziasztok... Měg új vagyok a hőměrőzěsbe..
Megněznětek?
Anitacool
2015-04-07 15:38:43
 
Makesz, neked is megy a drukk jövő hónaptól! :-)

Tsibe nekem erről nincs tapasztalatom, de vannak itt szakértők :-)
Tsibe
2015-04-07 15:17:07
 
Sziasztok!
Tudtok abban segíteni, hogyan kell szedni a méhpempőt/vagy ti hogyan szedtétek? :) Van ahol 28 napos kúrát írnak, majd 28 nap szünet. Más oldal szerint pedig csak a mensi alatt kell szünetet tartani. Szerintetek?
Köszi.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!