Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Krisztike1980
2015-04-30 08:18:21
 
Sziasztok Csajok! Valóban érdekes görbéket mutat a természet nekünk! Reméljük, hogy a furcsasága hozza az eredményt.
Köszönöm Timcsi a hozzászólást. És el kell mondjam, hogy teljesen igazad van. Mikor már jó pár napja lenn volt a hőm, elkezdtem spirulinát enni, reggel rögtön kettő szemet, és mára 36,7-re ébredtem. Szedtem hozzá szelént is, hogy a pajzsmirigygyógyszer felszívódását méginkább elősegítsem, és talán meghozta az eredményét. Úgyhogy amit írsz, teljesen igaz. Mégegyszer köszi.
Timcsi123
2015-04-30 07:59:19
 
Krisztike1980!

Nem olvastam el az összes kommentedet, így nem tudom pontosan, mi a helyzet a pajzsmirigyeddel, de nekem is az volt a bajom, hogy alacsony az alaphőm (35,8 - 36,2). Ennek az oka enyhe pajzsmirigy alulműködés. Az orvosom fogalmazott így.
Első körben próbáltam elkerülni a gyógyszert,ezért egy csomót kutakodtam, hogyan lehet természetesen javítani a pajzsmirigy egyensúlyát. A következő megállapításra jutottam, amit persze senki ne vegyen készpénznek, de nálam úgy tűnik, működik: a pajzsmirigy alulműködés egyik oka lehet a jódhiány. Ez társulhat még megemelkedett koleszterinszinttel, nekem ez is megvolt, pedig (szerintem) egészségesen táplálkozom.
A természetben a legnagyobb mennyiségben a jód az algában fordul elő (spirulina, chlorella). Én most egy hete spirulina tablettát szedek és fokozatosan emelkedik a hőm. Ma reggel 36,7 volt. 2 hónapja hőmérőzök, még egyszer sem volt ennyi!
Ez csak egy ötlet! Ja, és nem véletlenül jódozzák a konyhasót, ennyit a hiper-szuper tiszta jódmentes sókról...

Mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!
Anitacool
2015-04-29 21:23:49
 
Hajrá ssency! :-)
ssency
2015-04-29 20:54:17
 
Bizok benne ,hogy tesztelnem kell es ,hogy ugy lesz ahogy szeretnenk !!! Szoritsatok :)
Anitacool
2015-04-29 20:07:24
 
Érdekesek a görbék, lányok!
Makesz, úgy látom, nektek mostanában kell rákapcsolni, hajrá! :-)
Ssency fura, hogy visszaesett a hőd ennyire, de már csak pár nap és kiderül, hogy mi volt ennek az oka :-)
Lisa74 kíváncsi vagyok, mit mondanak az UH-n :-)
Én sajna a 38. napomat taposom, de nem tudom, mire várok, valami történhetne...
Mindenkinek sok sikert ehhez a hónaphoz! :-)
lisa74
2015-04-29 19:32:02
 
Holnap megyek u.hangra..hätha ugy pontosabb lesz az ovu kővetēs..
lisa74
2015-04-29 19:30:31
 
Makesz..érdekes görbe..de hãtha igy lesz pozi a teszt
Gyöngyvirág88
2015-04-29 18:23:45
 
SSency

Szerintem még pár nap, mert elég későn volt ovud.
ssency
2015-04-29 16:08:53
 
Sziasztok !!
Itt a görbém.Véleményetek?Nem érzem hogy következne.Néha émelygek de ugy mást nem érzek meg talán hogy a hasam fáj,de mellkas alatt.
Krisztike1980
2015-04-29 13:21:30
 
Majd megtárgyaljuk, Gyöngyvirág!
Makesz, gyanús az ovu ott a süllyedésnél..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!