Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-05-03 22:18:35
 
Gyöngyvirág. Akkor az egy jó hír, hogy nálam kb. azonos időközönként van ovu, csak ez az időköz 35 napos ciklusokról kb. 50 naposokra hízott. Meglátjuk mi lesz, most 2 hét kemény időszak vár rám a munkában, de utána csináltatni szeretnék mindenképp vizsgálatokat. Hacsak addig meg nem oldódik egy pozitív történettel a probléma :-)

Hajrá Klau, mindent bele :-) Jól néz ki ez a teszt :-)

Fantasyc, erről már olvastam korábban itt:
http://babatervezok.otthona.net/homerseklet_alakulasa.html
A luteálisod hosszabb szokott lenni, mint 10 nap?
Fantasyc
2015-05-03 19:15:06
 
Sziasztok!

Klau, nekem nagyon egyformának tűnik, szóval mindent bele ma este. :-)
Én így állok:
Lányok, az baj, ha ovu után nem egyből ugrik meg a hő, hanem "lépeget"?
Gyöngyvirág88
2015-05-03 18:07:33
 
Anitacool, nekem nem is nagyon volt peteérés, 2-3 havonta mensiztem, akkor lehetett. De tavaly márciusban kezdtem a hőmet mérni, úgyhogy pontosat nem tudok mondani :(

Ez egy elég jellemző tünet, mert ugye nálunk az LH és FSH arány van borulva, az LH magasabb. Nekem konkrétan majdnem a kétszerese volt. Ezért kell a női hormonsor. Meg a tesztoszteron is mutatja, ha gáz van :)
Klau84
2015-05-03 17:40:52
 
Na,azt hiszem rájöttem :) szóval szerintetek ez pozitív ovu teszt vagy sem?Nem tudom eldönteni..
http://kepfeltoltes.hu/view/150503/20150503_170405_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Klau84
2015-05-03 17:31:12
 
Csajok!hogy kell képet feltölteni?légyszi segítsetek!köszi :)
Anitacool
2015-05-03 15:00:27
 
Köszönöm Gyöngyvirág! Így jól látható a különbség. Jellemző volt előtte, hogy nem volt ovu? Vagy hogy legalábbis nem maradt fent a hőd ovu után? Mert nekem mindig jelzi, hogy van ovu és szép is a görbe a luteális fázisban, csak a follikuláris ugrabugrál. Ez az előző ciklusom:
Vestal
2015-05-03 09:55:06
 
milaknona@gmail.com Köszönöm !
Ugy szeretnek majd menni hormonsorra, hogy nem iszok teát, semmit csak a folsavat max.
Igazából joderzekeny vagyok es egyik barátnőm kérdezett ra, hogy nincs-e pajzsmirigy problémám. Mivel ugy voltam vele, hogy erre utaló tünetem nincs nem is foglalkoztam vele...
Decemberben mikor voltam vizsgálaton, elvileg néztek hormont is es akkor semmilyen eltérésem nem volt ami erre utalna.
Gyöngyvirág88
2015-05-03 09:44:31
 
Persze, szívesen elküldöm. Viszont a teákkal vigyázni kell, ha nem volt még női hormonsorod, mert az sokat ronthat a helyzeten :(

Küld el az email címed :)
Vestal
2015-05-03 09:41:39
 
Gyongyvirag, ha nem gond akkor el tudod nekem is küldeni ?
Júniusban en is el szeretnek menni, ha hosszú lesz a ciklusom ha nem.

Anita, en a teakat iszom, mar megszoktam, hogy ezzel indul a napom. A párom elkezdte enni a goji bogyot (mondjuk nem feltétlen a baba miatt, de elvileg a kis katonákra is jo hatással van).
Most ugy állok a hónaphoz , hogy nem érdekel, de tudom nagyon jól, hogy ha közeleg majd a menzesz ideje, megőrülok....
Adri88
2015-05-03 09:39:58
 
Ez pedig előtte, ez a ciklusom április 2-től július 4-ig tartott, peteérés nélkül, gyógyszerrel kellett meghozni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!