Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
lisa74
2015-05-01 07:25:48
 
Jo reggelt.. Az egyik a 9,a màsik a 10 ciklus napi ovu tesztem.. Szerintetek a màsodik az màr pozitiv?? Eddig a 18 nap volt ovum.. http://kepfeltoltes.hu/view/150501/1430457993790-1144210629_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Anitacool
2015-05-01 07:18:48
 
Makesz, maradt a növekvő tendencia?
kedina
2015-04-30 22:25:01
 
Timcsi123

Algában van jód, nem is kevés. Illetve keres rá a neten a bioaktív kékjódra!
lisa74
2015-04-30 15:49:38
 
Voltam ultrahangon.. Ezt irta a doki a papiromra:
Trv uh nagyobb uterus endometrium "A" 11mm a mellső falban 10 a fundusban 16mm-es gócot tartalmaz a környezetben kóros resistencia, szabad folyadék nem làtható.
Új pàrkapcsolat, pàrjànak gyermeke nincs.


Elküldőtt sperma vizsgàlatra.. Azt mondta elöször az apàt kell megnézni, mivelhogy nekem már van két gyermekem..
Hétfőn mondta, hogy van myoma gocom, de elméletileg az nem akadàlyozza a teherbe esést..
Ma vagyok a 10ciklus napon, azt hittem megnézi a tűszőimet is :-(...
Szerintetek ha làtta volna, hogy van tűsző ràirta volna a papirra? Vagy azt màs fajta uh.csinàljàk??
Krisztike1980
2015-04-30 15:17:50
 
Kedves Andi, reméljük, hogy használni fog, és meghozza a kívánt eredményt. Igen, ezekkel a dolgokkal mindig az a baj, hogy az ember reméli, hogy mondanak valamit, hogy nincs rendben, hogy utána koncentrálni tudjon a "megjavítására", hátha akkor.... Ismerem az érzést.

Makesz sok sikert!
Makesz
2015-04-30 14:53:50
 
Sziasztok csajok.Ezért volt furcsa a görbém a május elsejei ovut előrehozta keddre.Hétfő este rendesen éreztem a szurkálódást a jobb petefészkem körül.Remélem jókor voltunk együtt,vasárnap meg kedden.Most már remélem jól alakul a hónap és a hőm csak felfelé mozdul.Mindenkinek megy a drukk hogy minél többen babásak legyünk ebbe a hónapba.
Andi1989
2015-04-30 12:55:19
 
Na helló Csajok! :)

Jelentem, voltam tegnap természetgyógyásznál. Egy kicsit csalódott is vagyok, meg nem is.
Elkérte az összes leletemet, megnézte és arra jutott, hogy szerinte most még felesleges az akupunktúra, mert nem lát nagyon gondot.
inkább próbáljam meg a meridián tornát- már csak azért is, mert ugye még egy hónapig kell szednem a Duphastont és nehogy pont az ellenkezőjét érjük el, mint amit szeretnénk.

Örülök, mert ő sem lát nagy gondot, így lehet, hogy tényleg csak nagyon rágörcsölök vagy egyszerűen még nincs itt az ideje.

Egy kicsit csalódtam, mert reménykedtem benne, hogy ez talán majd hozzásegít a sikerhez.

Ha jobban belegondolok, jó, hogy a doki nem akart mindenképpen rám tukmálni egy csomó kezelést, ami pénz s időt emészt fel, lehet feleslegesen. (A siófoki doki rögtön -úgy, hogy egy leletemet nem látta és engem se- írta volna fel a naptárba az időpontokat!)

Ez a meridián torna elsőre eléggé bohóckodásnak tűnik, de este kipróbáltam azoknak a pontoknak a masszírozását, amit előír, és hát mit ne mondjak, fájt... (Akkor fáj, ha valami nem stimmel) Szóval tényleg lehet benne valami.

Napi 25 perc az egész. Csinálgatom, és meglátjuk.

Röviden ennyi.:)

Holnaptól szabad a pálya nálunk is:
:D
Timcsi123
2015-04-30 11:58:31
 
Bocs, az kimaradt, hogy a nôdoki javasolta a jódpótlást vagy gyógyszeres megoldást és ezért kerestem a jódpótlásta természetes alternatívát.
Moha13
2015-04-30 10:11:03
 
Azért...óvatosan a jóddal. Igen, sokszor csak egy kis jódpótlás a dolog megoldása, de ha pl. Hashimoto pajzsmirigygyulladás álla háttérben, a jód ronthat a helyzeten. Mielőtt elkezd valaki jódot szedni, feltétlenül nézessen AntiTPO-szintet...csak egy tanács!
Timcsi123
2015-04-30 08:54:36
 
Ha már kettônknek is bevált, akkor biztos van benne valami :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!