Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Andi1989
2015-04-28 22:50:27
 
Viktória 4,
Köszönöm szépen a választ. :-) akkor nem stresszelek rajta :-D
De ezt a hónapot -most eldöntöttem,végig tesztelem kíváncsiságból :-)
Viktória4
2015-04-28 22:29:09
 
Sziasztok!

Andi!
Az lh hormon az egész ciklus során jelen van a szervezetben csak hol kevesebb,hol több mennyiségben,így halvány második csík bármikor lehet a teszten,ez normális.
Klau84
2015-04-28 22:13:41
 
Andi!akkor nem értem,de remélem jót jelent :)
Andi1989
2015-04-28 21:37:51
 
Klau 84,
tudom, hogy ez még negatív, csak azt nem értem, hogy miért van ott a második csík. Mert ha ott van,akkor van lh a szervezetemben, nem? De most nem kellene, hogy legyen. Vagy? :-)
Elvileg 18. nap körül kellene lennie, de az utóbbi 2 hónapban a 14.-én volt. Szóval még az is messze van.
Klau84
2015-04-28 20:48:33
 
Andi!
Ha az ovuteszten a tesztcsík halványabb,akkor az negatívnak számít,csak akkor pozitív,ha egyforma erősségűek..aztán lehet már közeleg,mikor szokott lenni,ciklus elején?

Archangel!
Azt szeretném megkérdezni,hogy most mit csináltatok másként,mint az elmúlt 3 évben?Miket szedtél,párod esetleg?hánynaponta voltatok együtt főleg ovu körül?ha nem vagyok túl indiszkrét.. :) De gratulálok mégegyszer!

És neked is Kicsikincs boldog babavárást :)
kicsikincs
2015-04-28 20:39:55
 
Archangel!
Gratulálok neked! :) Én meg 4.-én megyek dokihoz! Akkor mondja meg tutira h hogy is állunk időben! ;) Ma kezdődött el igazán a hányinger....eddig csak enyhe émelygésem volt!
Lányok nektek meg megy a drukk nagyon! Repüljenek azok a gólyák nagyon!! ;)
Andi1989
2015-04-28 18:49:01
 
Csajok,
Az hogy lehet, hogy menstruáció alatt nagyon halvány az ovu tesztem?
Most csináltam egyet kíváncsiságból, és igaz, hogy nagyon halványan, de ott a második csík!
Andi1989
2015-04-28 11:41:35
 
Corinna,
ez nem is rossz ötlet! :D Bár, tartanánk már ott! :)

Timi73,
Vidéken élek, így a környéken keresgéltem. Első ötletem Siófok és Székesfehérvár volt, mert pont a kettő között lakom. De a kolléganőmnek hála, abban a városkában találtam, hol dolgozom (Tolna megye, Simontornya). Siófokon a Lotus Medical Centrummal beszéltem. Ott azt mondták, hogy 3 kezelési mód közül választhatok: akupunktúra, hipnózis és még egy, de annak elfelejtettem a nevét! :D
Az akupunktúrás kezelés heti egy alkalmat jelent 1-1,5 hónapon keresztül, 5.000.-/alkalom.
A hipnózis során a lelki okokat próbálják meg feltárni és kezelni. Itt is több alkalomra van szükség (3-5), de ennek már 20.000.-/alkalom az ára.

Fehérváron nem találtam megbízható, neves orvost.

A simontornyai orvoshoz holnap megyek, kíváncsi leszek mit mond, vagy vállal-e egyáltalán. Vinnem kell magammal az eddigi leleteimet és meglátjuk, hogy tud-e segíteni.

Bízom benne, hogy sikerülni fog! :)
Timi73
2015-04-28 11:26:37
 
Andi1989!

Hol találtál akupunktúrás orvost? Eltudod küldeni akár privátba az elérhetőségét.

Köszi!
Corinna
2015-04-28 10:54:47
 
Andi1989!
Szerintem is jó lesz ez a tavasz... ha kihal a fórum létrehozzuk az itt a görbém helyett, az itt a pozitív tesztem oldalt :)))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!