Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-05-02 14:33:21
 
Szia Gyöngyvirág, nem csináltak nekem semmilyen vizsgálatot sem. A 3 olyan nap, mikor 36,6 fölé ugrott az simán lehet mérési hiba, mert akkor nem úgy aludtam , és nem akkor mértem, amikor szoktam. Ebben a hónapban már nagyon diétásan is étkeztem :-) Szóval nem tudom, hogy lehet-e arról szó. Mostanában már étvágyam sincs. Ma se ettem még semmit. Tudom, hogy ez nem nagy ötlet, úgyhogy megyek is enni valamit. Missed ab előtt 35 naposak voltak a ciklusaim. Ami most van, az nagyon fura.
Gyöngyvirág88
2015-05-02 13:35:58
 
Anitacool

Durván ugrál a hőd, nekem ilyen volt, mielőtt kiderült a PCOS és IR. Csináltak már ilyen vizsgálatot? Előfordulhat, hogy megnyerted :(
Anitacool
2015-05-02 10:02:52
 
Vestal, teljesen megértelek. Én őszinte leszek, már feladtam. A missed ab óta 40-50-60 naposak a ciklusaim, és így nem tudom, miben reménykedjek. Másnak egy sikertelen hónap valójában egy hónapot jelent, nekem kettőt. Ebben a ciklusomban minden áldott hőesésnél, legyen az akármilyen csekély is, bevetettem magam. De 2 hónap alatt persze a munkánk miatt is előfordul, hogy kb lehetetlen próbálkozni (pl. Este 11-éjfél körül érünk haza).
Most úgy állok, hogy látom már, mikor volt ovu, de csak aznap reggel tudtunk együtt lenni a "zöld napokból". Jee-jee. :-)
Hogy van-e esély? Hát persze. De eddig a zöld napokból 3-4 napot is elcsíptünk és semmi. Most se nem teázok, se semmi csoda rásegítést nem alkalmazok. Nem tudom, mit kéne. Vettem MACA-t ffi és női verziót is. Ott áll bontatlanul. A barátnőim, akikkel egyszeere lettünk kb. terhesek, 1-2 hónap múlva megszülnek. Nem vagyok féltékeny, de néha csalódottan nézegetem a lapos hasamat..
Hát én így állok. Bocsi ha hosszú lett.
Makesz
2015-05-02 08:39:32
 
Sziasztok én így állok ma.Mindenkinek szép napot :)
Vestal
2015-05-02 08:36:25
 
Sziasztok lányok!
En most az utolsó menzesznel teljesen elkeseredtem. Nem is nagyon tudtam hőt mérni.

Lisa, szerintem is pozi, hajra :)

Kicsikincs ugy örülök :)

Andi, most en is gondolkodom természetgyógyászon. Milyen papírokat kell hozza vinni?
Makesz
2015-05-01 16:51:07
 
Köszi Anitacool :)
Anitacool
2015-05-01 09:49:20
 
Lisa hajrá! :-)
Makesz másold be a böngésző címsorába a weblap címét.
Makesz
2015-05-01 09:14:15
 
Sziasztok lányok.Haladunk felfelé remélem igy maradunk.Ezt a képfeltöltést hogy tudom megnézni amit Lisa feltöltött? Pozi a teszt? jaj alig várom hogy teljenek a napok és természetesen jó legyen a vége.Ki hogy áll?
lisa74
2015-05-01 08:53:15
 
Gyôngyviràg 88 kösziiii.. El is kaptam apàt az este.. :-)
Gyöngyvirág88
2015-05-01 07:41:39
 
Lisa, elég egyformának tűnik :) Hajrá :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!