Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-10-24 08:11:09
 
Hetta a hődet nyelv alatt méred 5 percig?
Amúgy többször is.átpakolhatja az ovu napodat a gép.
Gyöngyvirág88
2015-10-24 07:58:47
 
Hetta, nincs véletlenül pajzsmirigy gondod? Nagyon alacsony az alaphőd.
BKATA77
2015-10-24 07:56:06
 
Sziasztok
Így állok ma
FrauKriszi
2015-10-24 07:55:42
 
jo reggekt
igen, mar en is varom mit mond a doki.
Arrivet - felfele tenyleg szep, az a baj, hogy lent nem voltam. a melypont 36.7 volt, ami tul magas az ovuhoz. nem is voltak tuneteim es a pms sem jelentkezett.

udv itt, Hetta! Lassan jonnek a lanyok es jol kielemeznek, en sajna meg kezdo vagyok...:)
hetta1979
2015-10-24 04:59:49
 
Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon, de régi a témában...3 inszemináción túl, a Kaáli kapujában állunk...próbálkozunk, de sikertelenül

a hónapban előfizettem, kérdésemre választ nem kaptam, remélem ti tudtok segíteni.

a hőmet mindig mérem, írogatom. Az együttlétekre odafigyelünk, vezetem.
A menzesz szabályos, 28 napos ciklusaim vannak. Eddig úgy nézett ki, hogy az ovum a 14-15. napon van. Ezt mutatta a hónapban is, majd amikor a 10. naphoz érkeztem mutatta a gép, hogy az ovum bizony a 8. napon volt...érthetetlen ez számomra, hogy visszaugrott hirtelen, és az együttlétet cseszhettem már... és a 8. napon???
A múlt hónapban is volt, hogy a 10. nap körül lement a hőm, de annak ellenére visszaugrott és az ovum a 14. napon volt....
szerintetek???

BKATA77
2015-10-23 23:22:55
 
Nekem semmilyen tünetem nincs menszesz előtt,már a cicim sem fáj kb fél éve.
Egyszerűen csak megjön tünet nélkül.
Ha nekem cici fájásom lenne már én gyanakodnék,de mondom ez az én esetem.
Anitacool
2015-10-23 21:31:32
 
Arivett ha jól jelölte a gép az ovudat, akkor csak most kezdődött a beágyazódás, ha megtörtént a megtermékenyítés, még kb. 4 nap és fürkészheted a tüneteket ;-)
Anitacool
2015-10-23 21:27:06
 
SzMZs minden rendben lesz! :-)
SzMZs
2015-10-23 21:18:51
 
9.dpon nem tesztelünk :P Egyébként meg amíg nincs hcg a vizeletben a tüneteket sem a terhesség okozza ;) Tessék másra terelni a gondolatokat, mert igen, tud a test tüneteket produkálni, ha valamire nagyon rákoncentrálsz ;)

Endokrinológiára azért kell járnom, mert az éves rutin vérvételen, amit a háziorvos szokott kérni 2,2 lett a TSH-m januárban. Teherbe estem ugyan, de már ilyen mértékű pajzsmirigy alul termelés is okozhat terhesség leállást. Nálam okozott is. A babaprojekthez 1-1,5 körül kell lennie a tsh-nak, szóval írt az endokrinológus gyógyszert és most reménykedem, hogy a terhességgel is minden rendben lesz ;)
Arivett07
2015-10-23 19:18:32
 
De szokott, de csak pár nappal, nem 1,5-2 héttel a mensi előtt. Előbb utóbb úgy is kiderül mi az ok.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!