Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-10-24 09:12:36
 
Hetta fel a fejjel és gyere minden nap közénk,neked is kívánok mihamarabbi áldott állapotot:)
BKATA77
2015-10-24 09:10:56
 
Így van nekem is minda a négy teszten volt két csík,de az egyiken volt amin nagyon erős második csík lett:)
Arivett07
2015-10-24 09:10:32
 
Hetta! Nem tudom mennyit olvastad a fórumot, de majd meglátod milyen aranyosak a lányok, mindenre próbálnak válaszolni, segíteni, támogatnak. Nekem ezért is tetszik ez az oldal nagyon.
Arivett07
2015-10-24 09:06:35
 
Azt elfelejtettem leírni, hogy olyan mint a terhességi teszt, vizeletből tudod figyelni az ovulációt. Érdekes amúgy, mert én sem tudtam az elején, hogy hogyan kell nézni, mikor pozitív, de amikor tényleg az lett, onnantól már rá fogsz jönni. A lényeg, hogy a tesztcsíknak kell erősebbnek lenni, akkor pozitív. Ez nem úgy nézi, mint a terhességi teszt, hogy ha van egy halvány 2. csík, az már jó. Nekem pl. 3 napon keresztül volt pozitív. 12-én először, 14-én utoljára.
BKATA77
2015-10-24 09:05:47
 
Menszesz befejezte után 4-5 napra lehet elkezdeni az első tesztet kb,de ezt a hőmérőzéssel együtt érdemes csinálni
BKATA77
2015-10-24 09:04:07
 
LH teszt kimutatja az ovulációt.Drogériában,patikában lehet venni. Én amit vettem egyszer 4 db tesztcsík volt benne 1400.-ft úgy működik mint a terhességi teszt,csak annyi különbséggel,hogy az lh tesztre délután kell pisilni és két csíknak kell megjelenni de a második csíknak is olyan erősnek kell lennie mint az első csíknak vagy még erősebbnek.
Arivett07
2015-10-24 09:00:58
 
Hetta! LH tesztet, vagyis ovulációs tesztet tudsz venni DM-ben is, de baromi drága ott. Jobban jársz, ha vaterán rendelsz, ott van olyan, hogy 50 db is van egy csomagban olyan áron, mint a drogériákban a 4-5 dbosok.
hetta1979
2015-10-24 09:00:21
 
Arivett77 - nekem nem szokott szúrni...viszont mint amikor az ember felfázik. Eleinte úgy voltam vele nőgyógyászhoz megyek vele, aztán rájöttem mi lehet :-)
hetta1979
2015-10-24 08:56:32
 
BKATA77 mi az a LH teszt? Nem hallottam róla. Hülye kérdés, de azt meg lehet vásárolni - és akkor hol és kb ára - vagy vmi testvizsgálat? Olyan hülyének érzem magam, bocsi a kérdésért.
A pajzsmirigyre Letrox75-öt kaptam, nincs autoimmun betegségem és az RT3 értékem nem vészes, így azt nem kezelte... Fél év alatt Naszódy csodákat tett velem...érkeim szinte normalizálódtak, már nem töredezik a körmöm és már nem vagyok fáradt.
Azért dúrva, ha csak utólag tudjzk meg, hogy már túl vagyunk az ovun... és az a duma a dokiktól, hogy a 15. napon ágybabújni...most már mulatságos
Arivett07
2015-10-24 08:55:58
 
BKata, nekem is megszokott kicsit puffadni ovukor, + szúr is, de egész nap, mint a mensigörcs, nem vmi kellemes. Ugye ilyenkor kellene akciózni, hát ilyen hasfájàsok közepette nem egyszerű.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!