Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-10-23 09:12:33
 
Hát igen Krisz:)
De a gép még nem tette be az ovut,vagy azzal ne foglalkozzak?
Kicsifény
2015-10-23 09:12:06
 
Sziasztok!

Kata, nem magas kicsit neked is az alaphod?! Csak úgy gyorsan raneztem a gorbedre.

Fraukriszi, neked nagyon jó, hogy a doki megnez, remélem alaposan kivizsgal.

Nálunk nem volt túl jó éjjel, 4.50kor atjott a gyerek az agyunkba, én atkoltoztem az övébe, mert nem fertunk el, ekkor 36 volt a hőm, 7.40kor meg 36,5. Szóval nem túl irányadó a ma reggeli hőm. Tegnap mintha már negatív lett volna az ovu teszt, bár kicsit racseppent egy csepp víz arra a részre, ahol a csíkok vannak, nem tudom, befolyásolta e a jeleket.
Bár nagyjából mindegy is, mert apa úgy bealudt este, hogy esélyem sem lett volna osszebujni vele. :-)
Úgyhogy majd meglatjuk.

Anita, SzMZs, Dettikécske, Hugery és a tobbiek mi újság veletek?

Jó pihenest mindenkinek a hosszú hétvégére!
Krisz27
2015-10-23 09:04:54
 
Sziasztok!

Úgy látszik Kata, elkezdett felmenni a hőd :) Most már maradjon is ott, vagy menjen még magasabbra! :)
Hugery: Tudom utánzás "majomszokás", ma nekem volt indokolatlan hő kitörésem, remélem nálam is visszamegy....
BKATA77
2015-10-23 09:01:29
 
Sziasztok
Így állok ma
FrauKriszi
2015-10-23 08:06:05
 
jo reggelt
meg ot nap a dokihoz - felteve, ha addig nem kapok hogutat
hugery
2015-10-22 21:41:39
 
Fantasyc
A szegedi kaáliban jártam, elsö 5 lombik tb támogatott, van költség: elsö konzultácio 18 eft volt, injekcio, gyogyszerek közel a 100 eft hoz. Ne keseredj, segitenek....telefonon érdeklődj ott!
Én ma igy állok. Bevezetem a kétnaponkéntit :)
Sziaszok! )
Krisz27
2015-10-22 18:29:52
 
Pedig nem vagytok egyedül ezzel...Lehet itt is akad olyan aki tud segíteni. Az biztos, hogy jót tesz, ha kiszakadtok a hétköznapi gondokból. Jó pihenést! :)
Fantasyc
2015-10-22 18:18:55
 
Krisz, köszönöm!!! :-)
Sokat olvastam már a menetéről, csak még nem akadtam össze olyannal, aki a friss infókat el tudná mondani. Soha nem adom fel, csak kicsit összetörtünk, pláne a párom... :-(
Hétvégére elutazunk, itthon marad minden probléma, remélem jót tesz majd :-)
Nektek nagyon drukkolok, mindent bele!!! :-)
Krisz27
2015-10-22 17:52:17
 
Szia Fantasyc!

Sajnálom ami a pároddal történt. Tanácsot sajnos nem tudok adni. Vannak olyan témakörök az oldalon belül, amelyek ilyen témával foglalkoznak. Esetleg próbálj ott infokat gyűjteni, bár ahogy néztem nem túl aktívak...
Mindenesetre sok kitartást kívánok és ne adjátok fel! :)
BKATA77
2015-10-22 17:07:20
 
Én is szedtem a méhpempőt az eredetit 40 napos kúrát én nem tapasztaltam semmit...de valóban én is azt hallottam később fejti ki hatását, én is fogom még szedni újra.Én is csak sok jót hallottam róla:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!