Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-10-25 09:49:33
 
Amíg minden rendben nincs, addig nem mondjuk senkinek. A Nagyszülőknek így is csak Karácsonyra fogjuk bejelenteni, akkor ha minden jól megy 15 hetes leszek :) Addigra már talán a vetélés kockázata minimálisra redukálódik és hátha a neme is kiderül :)
Tesóm tudja, mivel vele ugye egyszerre kezdtük a terhességet. Neki sajnos nem maradt meg a baba :( A héten műtötték :-/
Anitacool
2015-10-25 09:36:26
 
Eggyel előtted, elvileg 7+2 leszek 30-án :-)
Izgatottan várom! Nálatok tudja már valaki a családban?
SzMZs
2015-10-25 09:32:39
 
Az uh a petefészkek állapota miatt kell, hogy a cisztát kizárja.

A magas alaphő pajzsmirigy túlműködést mutat nem alulműködést, de valószínű csak elírtad Anita ;)

Igen, emlékszem, hogy utánam mész UH-ra ;) Ott lesz már a kis pulzálás neked is ;) Méret szerint hány hét+napnál jársz? Eggyel vagy előttem, igaz?
Anitacool
2015-10-25 09:29:32
 
Forróvérű, ez jó! :-) Ultrahanggal gondolom, a cisztákat akarja kizárni. Szerencséd van, hogy jó az eü rendszer! :-)
FrauKriszi
2015-10-25 09:27:32
 
Anitacool, koszi
Szerencsere itt gyors es alapos az eu, nem kell magandokihoz mennem. A doki mar a telefonban kozolte, h a magas ho miatt a veremet veszi plusz uh - bar azt nem tudom miert...
FrauKriszi
2015-10-25 09:22:55
 
kivancsisagbol bevitteam az adatokat a ciklus-pont-hu oldalra, ott a rendszer 37-re huzta be az alaphomet.
Apa kozolte, neki ez nem ujsag - 20 eve tudja, hogy forro veru vagyok :D
Anitacool
2015-10-25 09:16:29
 
Magas alaphő számtalan dolog miatt lehet (pl gyulladásban van valami a szervezetben folyamatosan, ciszta is okozhatja vagy pajzsmirizs alulműködés) igaziból első körben kellene kérni egy laborvizsgálatot, nem lenne baj, ha csinálnának női hormonsort, mert abból is sok minden kiderülhet. Tapasztalatom szerint erre magánorvoson keresztül a legegyszerűbb eljutni: gyors, tudja mit nézessen, hamar van eredmény, de tény hogy úgy drágább a dolog.

SzMZs már én is visszaszámolok (nekem még 5 nap a doki), aztán hétfőn gyere az eredményekkel! :-)
SzMZs
2015-10-25 08:54:09
 
Kata, lehet, hogy 21.-én volt az az ovu ;)

Krisz, ja, nekem is csak a mostani ovumat találta el, az előzőeket egyiket sem :D
BKATA77
2015-10-25 08:52:30
 
Krisz már én sem igazán hiszek a gépnek:)

SzMZs várjuk az eredményedet:)
SzMZs
2015-10-25 08:48:59
 
Jó reggelt :)

Igen, a magas alaphő alacsony TSH-t sejtet, de 4 nap múlva kiderül Kriszinél is, ha a nődoki azt mondta rá, hogy nagyon magas, akkor valószínű endo doki is, reméljük lesz a vérvételben ez is ;)

Nekem meg meglátjuk holnap, hogy hogy áll a TSH-m, este 6kor kell telefonáljak az eredményért :)

4 nap múlva pedig én is megyek dokihoz végre :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!