Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-10-29 21:36:50
 
Tényleg Chill nem is láttam ma, bamba vagyok?
Reméljük holnap jó hírekkel jön ;)

Köszönöm Mindenkinek az izgulást és gratulációt :-*
Arivett07
2015-10-29 19:10:25
 
Anitacool Te holnap mész UH-ra? Jaj hogy pörögnek az események, tök szuper! Nagyon feldob. Mindenkinek hajrá!
Arivett07
2015-10-29 19:08:47
 
Chill mizu? Holnap tesztelsz?????
Arivett07
2015-10-29 19:05:36
 
SzMZs megnèztem a képet, gratula! Sok boldogságot a babóhoz!

Fantasyc az én páromnak Profertil vitamint javasolt az urológus, neki javultak a kisfickók:-). + persze odafigyelünk az étkezésre is, se tej, se cukor, se fehérliszt. Sok grapefruit levet iszik ő is, én is. Mondjuk neki nem volt ekkora a baj, csak kicsit lusták voltak a "drágák", most már szinte a duplájára javult minden értéke, mondhatni tökéletes.

maximail
2015-10-29 18:43:21
 
Fantasic!
Nagyon-nagyon jó szívvel ajánlom a G1 Intézetben Keszthelyi Zsuzsanna doktornőt. Ő csodát tesz a férfiakkal, és a nők lelkét is ápolja! :-)
BKATA77
2015-10-29 18:23:22
 
Anita téged is várunk nagyon holnap:)
Minden rendben lesz.
BKATA77
2015-10-29 18:21:44
 
SzMZs gratulálok:) Meg néztem a fotót is nagyon jól látni.
Tényleg ne menj el,maradj itt mert jó tanácsokat tudsz adni.
Annyira jó ilyet látni,hogy az ember ezek miatt is tudja,hogy érdemes itt lenni:)
Vigyázz magatokra:)
Fantasyc
2015-10-29 17:45:28
 
Sziasztok!

SzMZs, szívből gratulálok!!!!
Minden új kismama reményt ad nekem, remélem Anitacool, hogy holnaphasonlóan jó híreket kapsz!!!:-)
Olyan szép görbék vannak, bárcsak sikerülne végre mindenkinek!
VeDi, köszönöm szépen!
Igazából első körben arra lennék kíváncsi, hogy kit ajánlasz.
A páromnak nagyon rossz, értékelhetetlen eredménye lett, csak pár kis fickó úszkál. Ilyen esetben is csinálnak átjárhatóságit, ez még nekem kimaradt...
A páromnak volt hormonvizsgálata, a tesztoszteron épp határértéken volt, ezért ennek erősítésére Clostit írtak fel neki. Meg is lepődtem, eddig nem tudtam, hogy a kisfickók erősítésére is jó. Elsején kezdi, 10 napig kell szednie, aztán szünet. 3 hónapig kell ismételnie és január végén csinálunk új spermavizsgálatot. Ha addig javul, akkor öröm, ha össze is jön a bab, azt el sem hinném.....
Szóval addig nem tudom, hogy jelentkezzek-e be, vagy várjuk meg a januárt???
Félek, hogy utána sokat kell még várni.
Milyen vitaminokat ajánlotok a fiúknak??? Jelen pillanatban E-vitamint, D-vitamint, Szelént szed. Kérdeztem az urológust a MacaVibe kapszuláról, nem ajánlotta.
Szóval az indulással vannak gondjaim. A görbém kicsit kusza, eddig nem ingadozott, de annyira nem is érdekel, most reményvesztett vagyok. :-(


VeDi és veled mi újság??? Hogy álltok most???
SzMZs
2015-10-29 17:31:41
 
Köszönöm, Aranyosak vagytok, persze, hogy maradok és izgulok értetek :D
hugery
2015-10-29 17:22:01
 
SzMZs gratulálok, nagyon-nagyon boldog babavárást kívánok! Maradj a fórumban velünk! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!