Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszi87
2015-10-30 13:44:54
 
Bár ezt a 3 nap egyforma hőt nem igazán értem...pedig szépen indult.
Remélem hamarosan jön a nem várt mensi vagy valami....:)
SzMZs
2015-10-30 13:32:37
 
Szuper, várjuk, mit mutat ;)
Nyuszi87
2015-10-30 13:08:44
 
Voltak, mar túl vagyok rajta.
Most várjuk a párom eredményeit és utána tudunk vissza menni Urbancsek professzorhoz.
SzMZs
2015-10-30 12:20:17
 
A hőd is azt mutatja, hogy készül valami ;) Bár valószínű peteérésed nem volt :-/ Vérvételek voltak már vagy csak most lesznek?
Nyuszi87
2015-10-30 12:06:46
 
Szia.
Általában 30-35 napra mensizek,de nagyon sok gond volt vele mostanában,ezért is vizsgálnak most,hogy mi lehet a baj.
Több hónapig nem volt egyáltalán,aztán csak barnázgatások és a mult hónapban egy bazi erős vérzés után most itt tartok.
Elvileg monstanra "nem várom".:)
SzMZs
2015-10-30 11:59:00
 
Szia :) Hány naposak a ciklusaid általában? Olyan, mintha a végére értél volna :)
Nyuszi87
2015-10-30 11:49:58
 
Sziasztok.

Nagyon új vagyok itt és ,még csak teljes görbém sincs mivel nemrég kezdtem ezen az oldalon.
Nagyon szeretnék megtudni mindent ami ezzel kapcsolatos.
2 éve próbálkozunk a párommal,sajnos sikertelenül.
Terhességem még nem volt, pajzsmirigy alul működésem van,de szedek rá gyógyszert május óta és nagyon jók az eredményeim.
Jelenleg a SOTE meddőségi klinikán vizsgálnak minket, addig is mérnem kell a hőmet.
Tényleg nagyon nem értek hozzá,amit tudtam elolvastam róla és betartom az azonos időben mérést,ugyanazzal a hőmérővel.
Szívesen fogadnám a tanácsokat és véleményeket. :)
SzMZs
2015-10-30 11:17:59
 
Grilla, fel a fejjel ;) Szép görbe, rendben lesz ez és a méhüreg vizsgálat is ;)

Hugery, júúúú :D Hajjráá :D

Chill, majd a következő ;) Tudod, ha minden rendben akkor is 30% az esély a terhességre ;) Egyszer eljön az a 30% a nagyszámok törvénye alapján ;)

Kata, még 4 napot minimum bírj ki, a hőd meg úgy 250et :D
hugery
2015-10-30 10:54:30
 
Sziasztok! Ovu teszt negativ, tojásfehérje nyák van, szerelem este lesz. :)
Grilla
2015-10-30 09:55:45
 
Sziasztok! Én még újoncnak vagyok itt, viszont rendszeresen olvaslak Benneteket. Eddig két cikluson át vezettem a görbém. (4 hónapja próbálkozunk.) Sajnos úgy tűnik ez a hónap se lesz AZ. Mára leeset 37-re a hőm. :( Pedig szerintem szépen alakult: pozitív ovuteszt, aznap ovu fájdalom, aztán kb. 7 napra a hőm felugrott, és utána is ment szépen felfelé.... aztán este derékfájás és a hőm lassan de biztosan lefelé kúszik. :( :( Pedig úgy reménykedtem.... A jövő hét után nov. 9-én lesz egy méhüregi vizsgálat a hysterocopia. Azért, hogy belülről is megnézze az orvos nincs e valami akadálya a beágyazódásnak. (két császáros műtétem volt). De titkon reméltem, hogy erre nem kerül sor, mert addigra összejön a baba. Nagyon el vagyok keseredve.
SzMZs gratulálok! :) Öröm jó híreket olvasni, és reményt ad.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!