Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-10-30 16:40:00
 
Feladni nem is szabad! :-)
6+6 naposnak nézte (8mm-t mért), azt mondta +/- pár nap benne van.
De képzeljétek olyan dühös vagyok, mert vizsgálat után mondta, hogy várjam meg. 2 óra elteltével rácsörögtem, kinyomott. További 2 óra után felhívtam megint fel is vette, sűrű elnézéskérés közepette mondta hogy elfelejtett, és már otthon van, de ne haragudjak azonnal odaküldi a kollégáját, aki majd kitölti nekem a papírokat. Na rá még 1 órát vártam, semmit el nem mondott, kinyomtatta a papírokat és kiebrudalt. Lehet, csak a hormonjaim vagy a fáradtság miatt, de a sírás kerülget.
SzMZs
2015-10-30 16:22:18
 
Én mindig azt mondtam, hogy amíg van méhem és legalább egy petefészkem, fel nem adom :D
BKATA77
2015-10-30 16:14:19
 
Anita nagy gratulációm neked is:) Vigyázzatok magatokra.
Olyan jó ilyeneket olvasni megyünk sorba remélem:)
BKATA77
2015-10-30 16:12:28
 
Chill ne keseredj el:(
Igen szépen kúszik fel a hőm szerencsére,de érzek ilyen kicsi has érdekességeket,ilyen mint ha meg akarna jönni érzés,de remélem nem ez lesz:(
Én sem szeretem ezeket az utolsó napokat:(

SzMZs hát igen ki kell várni,de nehéz.Mehetne még fel a hőm kicsit...és tarthatná elég sokáig.
SzMZs
2015-10-30 15:51:10
 
Krisz, Hugery :D Nagyon egyszerre haladtok :D

Anita, hatalmas gratula! :D Hány hét+napos vagy méret szerint?
Krisz27
2015-10-30 15:18:35
 
Hugery: ha jól emlékszem Te írtad hogy használsz ovu mikroszkópot. Nekem is van egy. A tegnap esti pozitív ovuteszt után ma azt is bevetettem és páfrányokat láttam benne :) Este csinálok még egy ovu tesztet, mert múlt hónapban is több napig (3) volt pozitív. Ma van ovus fájás is (remélem nem csak behaluzom)
Krisz27
2015-10-30 15:16:03
 
Szia Anita!

Nagyon GRATULÁLOK Nektek is :) Szuper!
Nem kívánhatok Neked sem mást, mint nagyon boldog babavárást! Ne tűnj el azért Te se! :)

Anitacool
2015-10-30 14:51:57
 
Lisaaa veled mi újság, hogy vagy? :-)
lisa74
2015-10-30 14:40:23
 
Anitacool.. Nagyon örülök hogy jelentkeztél, és, hogy minden rendben van veletek.. :-) :-)

A többieknek megy a drukk.. :-)
Anitacool
2015-10-30 13:59:43
 
Sziasztok lányok! Nagyon-nagyon-nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyien szorítottatok nekünk is! Köszönöm a pozitív energiákat, a mai ultrahangon láttuk a mi kis babócánkat, aki él és virul és vidáman növeszti a kis kezeit meg lábait. :-)
Kívánom, hogy mielőbb Ti is mind átéljétek ezt az érzést, szóval mint mindig, most is azt mondom szerelemre fel! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!