Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-11-17 09:36:22
 
Teljesen normális, egy éppen csak elkezdődött terhesség után, hogy felkavarodik a ritmus, gondolj bele, mekkora hormonlöket az a szervezetnek, majd rövid időn belül ez a hormon változás újra megtörténik csak visszafelé. Nekem márciusban volt egy vetélésem 8 hetesen. Nagyjából júliusra tért észhez a hormonháztrtásom és szeptemberben jött össze Apró Szél (ez a családnevünk, így hívjuk a Töpörtyűinket általában, amíg nem tudjuk a nemüket :D ) ;)

Szóval csak méregess, egyszer csak azt veszed észre, hogy tisztán kivehető az ovu és fentmarad az a hő ;)
Krisz27
2015-11-17 09:34:06
 
És köszönöm a a gratulációt :) kb 2-3 hét és mehetek a dokihoz. :)
Krisz27
2015-11-17 09:32:30
 
Ági: az alaphőhöz kell viszonyítani mindig. Nálam pl a elég a 36,8, de akinek magasabb az alaphője annak lehet hogy kevés
Krisz27
2015-11-17 09:31:10
 
Eprike: Akkor viszont van még egy kis időd az új tesztig ;)
DÁgi79
2015-11-17 09:30:31
 
Krisz és SzMZs GRATULÁLOK! :)

Köszönöm a hozzászólásokat, és igen, napi egyszeri szerelem :)
Egyébként az ovut nekem 12. napra szokta tenni a gép és ovu után max. 36,8-ig megy fel a hőm, ezzel szerintetek van valami gond?
Eprike
2015-11-17 09:29:42
 
SzMZs, 21.cl-on volt pozi az ovu teszt, ebből kiindulva valaki írta is nekem, hogy így utána levő 1-2-3 nap lehetett mikor tüsző repedt, így én is úgy számoltam ahogy te, hogy hétfőn még csak 11 dpo volt. Fene se tudja biztosan. Nem vagyok egy túlzottan nagy szekértő :) de nagyjából 32-34 naposak a ciklusaim és 19-20. napon szokott pé lenni. Bár bevallom őszintén a terhességem óta idegen lett a testem. Egyáltalán nem úgy működök mint előtte. Megváltoztam a pms tüneteim is. Így még csak most ismerkedem újra a saját testemmel :S Elég fura....
Eprike
2015-11-17 09:24:22
 
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat :) Igaz még pár nap és kiderül minden, legfeljebb egy új hónap :)

Hát azért szomorú hallani, hogy mennyi sorstárs van :S De nem adjuk fel :D
Inofolic, na hát azt én is iszom :)

Eljön a mi időnk is :)
SzMZs
2015-11-17 09:21:25
 
Ági, szerintem is ovu előtt,környékén vagy ;) Sok szerelem(de max napi 1 ;) ) és figyeljük , hogy megy fel a hőd szépen ;)

Eprike, bíztatóbb lenne egy-két tizeddel fentebb :-/ Bizti, hogy ott volt ovud, ahol a gép jelöli? Én olyan 12.dpora tippelnék.
Krisz27
2015-11-17 09:21:19
 
Eprike!

Sajnálom ami történt Veled! :(
De az mindenképpen jó hogy ebben a hónapban tuti volt ovud.
Csak halkan jegyzem meg hogy a luteális szakaszban a terhességben nem feltétel hogy 37 fölé menjen a hő, a szakasz hossza számít inkább. Pl. nekem 36,8-nál beállt (igaz ma már nem mértem), az előző terhességnél szintén 36,8-ra állt be. Szóval nem elkeseredni ha nem megy fel az egekig :) Nincs két egyforma ember és nincs két egyforma görbe sem :)
DÁgi79
2015-11-17 09:19:03
 
Szia Eprike!

Most olvastam a hozzászólásodat, hasonló cipőben járunk, nálam is kimutatták az IR-t, tényleg, még arra is szedet Inofolicot. Tehát még diétáznom is kell.

Sok sikert Neked is!!!! Nagyon drukkolok. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!