Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jucimuci
2015-11-17 12:52:36
 
SzMZs!
A Pcos-t kizárta a doki, megvizsgált normálisan és ultrahanggal is!
A második clostis hónapban már volt domináns tüszőm!
Leírtam a hormon eredményeimet: (ekkor még nem mértem a hőmet) ja és nem tudom a ciklus hányadik napján volt!
Prolactin: 10,39 ng/ml
Fsh:8,39 mlU/ml
LH:13,81 mIU/ml
Progeszteron: 0,85 ng/ml
Estradiol: 80,67 pg/ml
Totál testosteron 74,34 ng/dl
Tsh: 1,031 mlU/L

Köszi a segítségeteket!
Eprike
2015-11-17 12:50:15
 
Köszönöm, lelkileg helyrejöttem bár nehezen, mert legjobb barátnőm is terhes lett amikor nálunk kiderült a rossz hír :( Talán az tartja bennem a lelket, hogy legalább sikerült egyszer akkor legközelebb is fog :) És persze, hogy mindenképp szülők szeretnénk lenni. :)Néha, ha belegondolok azért rossz nagyon is, de kb 3 hónap után már optimistán néztem a dolgokat. Anyukám első terhessége is iker volt és ő is elvesztette őket korán. Furcsa az élet sé a sors, hisz kicsi korom óta bennem volt a gondolat, hogy nekem is ikreim lesznek. Sajnos bejött és szintén rosszul végződött. Na de fel a fejjel nekem is nektek is :) Sors elég érdekesen cselekszik néha...
Anitacool
2015-11-17 12:33:15
 
Üdv az újaknak, nektek is gyors babásodást!
Epirke én is hasonlóan jártam tavaly decemberben, 2 kis embrió nem maradt meg, missed ab után az első hagyományos ciklusom pedig soookat váratott magára. (10 hónapot!) De az sikeres lett! :-)
Viszont totál megváltoztak a PMS tünetek, sosem tudtam hányadán állok, borzalmas volt. Lelkileg rendbe jöttél már?
BKATA77
2015-11-17 09:55:10
 
Eprike,Ági üdv a fórumba:)

Arivett igen úgy tűnik fordítva működöm,csodálkoztam is ezen a hőesésen :)

hugery sajnálom,fel a fejjel:(

SzMZs én is abban reménykedem,hogy ez jó ez a nagy hőesés.
Még van időnk a mai nap is az együttlétre,mert sperma vizsgálathoz 5 napi szex mentes élet kell. Még szerdáig jók vagyunk :)
Krisz27
2015-11-17 09:52:22
 
Eprike: Nem számít mikor csipog a hőmérő, mindig 5 percig kell mérni! Kb azonos időpontban még ágyban fekve, minden egyéb tevékenységet megelőzve.
SzMZs
2015-11-17 09:46:20
 
Eprike, én folyadékossal mértem, én abban bízom a legjobban ;)

Ági, én csak a mostani görbidet néztem, most 36,3on vagy alapon ebben a ciklusban, ehhez kell a mostaniban viszonyítani ;)

Hány ciklus óta szeded a letroxot?
DÁgi79
2015-11-17 09:44:49
 
A 36,4-es alaphőt egy másik program mutatta, még az előző hónapban.
Üdv.: Mindenkinek, további jó beszélgetést, később majd visszanézek.
DÁgi79
2015-11-17 09:42:23
 
Az alaphőm kb. 36,4 és 36,5 között van, míg nem szedtem a letroxot, 36,2 volt.

Most megyek dolgozni :)

Eprike, drukk! :)
Eprike
2015-11-17 09:41:52
 
Grautálok a pindurhoz :) És igen méregetek továbbra is! Bár gondolkodom, hogy digi hőmérőt cserélek higanyosra, mert a digitális valahogy nekem fura, csipogás után még feljebb és feljebb képes vándorolni (van amikor10 másodperc alatt ugrik 2-3 tizedet, van amikor 1perc után semennyit) és szerintem nekem nem a legjobb fajta van. Bár reményeim szerint ha egy időben nézegetem akkor az arányok azért stimmelnek. De , ha tudtok valami jó fajta digi hőmérőt akkor kövi ciklusra gyorsan beszerzem :D
SzMZs
2015-11-17 09:38:26
 
Ági, a 36,3as alaphődhöz a 36,8 elég ;) 4-5 tizedet kell emelkednie egészséges állapotban, az pedig pont annyi ;)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!