Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Renata1989
2016-02-13 08:50:37
 
Jó reggelt lányok! Dorka nekem sajnos tegnap megjött,most sem jött össze a baba! :( Megint egy újabb csalódás! Amit mar minden alkalommal egyre nehezebb el viselni sajnos.. de kénytelen vagyok..
Arivett07
2016-02-13 08:24:45
 
Dorka ovu előtt állok. Most erősödik az ovu tesztem, remélem nem ma lesz, hanem holnap. De ha Isten mellettem van, akkor hétfőn! Drukkoljatok!
Te is szépen kúszol felfelé! :-))) Szorítok!
Dorka76
2016-02-13 08:20:39
 
Jajj meg mé valami...Arivett mi történt, hogy így lezuhan a hőd?
Többiekkel mi újság? Renata, Hugery, Vera, Nevergiveup?
Dorka76
2016-02-13 08:09:21
 
Úgy tűnik túl hosszú volt amit írtam, mert a végét nem küldte már el :)
Szóval annyi volt még, hogy: Nálam elkezdődött az izgulás mert ma reggelre így áll a hőm, bár az ovumat át tette megint és megint nem jó helyre, de nem érdekel, én tudom mikor volt :D ;)
Dorka76
2016-02-13 08:01:39
 
Jó reggelt Lányok!
Csöpszi drága ne keress válaszokat. Minden okkal történik hidd el. Nekem is volt 10 éve egy ilyen és én ma már tudom miért. És nem bánom. Az akkori házasságom nem végződött jól és ezt a csöppem is érezte. A mostani párom meg alig várja, hogy sikerüljön. :) Nálatok nem ez a szitu, de valószínű nem lett volna egészséges és ez lehet az ok. Ne aggódj, minden rendben lesz és fog sikerülni, hiszek benned és a leendő kis csöppségedben is :) Erős vagy, mi mind azok vagyunk és igenis összejön ;)
csöpszi
2016-02-13 07:32:49
 
Arivett koszonom valamivel jobban... de folyton azon jar az agyam mit vesztetettem...
Ha tul leszek ezen elmegyek endokrinologushoz mert belattam hogy bar nem lehet megallapitani mi okozta a vetelest a tsh 3,18-nak koze lehetett hozza... de az orvosok legyintettek ra...
Probalom keresni a miertekre a valaszt...
Nem kivanom senkinek ezt az erzest..
Arivett07
2016-02-13 07:26:55
 
Hugery??? Hőd?? Remélem feljebb kúszol!
Arivett07
2016-02-13 07:23:09
 
Sziasztok!

Csöpszi hogy vagy???? Nem is tudom hogy próbáljalak vigasztalni, nem találok szavakat..... De erős vagy, és igenis felállsz innen is! Ugye?

Én ma így állok, bízom benne, hogy kihúzom vasárnapig.
Krisz27
2016-02-12 22:04:36
 
pozitív ovu teszt után 24-36 órán belül reped, elvileg
Nevergiveup
2016-02-12 21:14:33
 
Encsiga, Hugery, Vera!:) Itt is pedagógusbaba lenne, gyógypedagógusként dolgozom oviban, férjem tanár.:)
Portfóliót leadtam, de nem szeretném megvédeni, addigra babát szeretnék..:( :)

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!