Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Arivett07
2016-02-14 06:42:30
 
Sziasztok! Hát úgy tűnik ovu megvolt... Azt hiszem 1 nappal lecsúsztunk róla.
Többiek? Kúsztok felfelé?
Dorka76
2016-02-13 23:46:23
 
Látom Vera Te is szépen haladsz csak így tovább ;) Arivett na hogy állsz ovuügyileg? remélem én, hogy ma még nem volt :) Drukkolok :)
Mónika nagy gratula :) Remélem nem sokára többen is csatlakozhatunk hozzád :)
Dorka76
2016-02-13 23:42:18
 
Arivett :) Nem jó helyre tette az ovumat, de ezt írtam is :) Pontosan tudom mikor volt mivel mensi vége óta ovuteszteltem :)
Kicsifény
2016-02-13 22:46:45
 
Nevergiveup, a clostyt a ciklus 5-10.napjáig szedtem, vagyis csak a 9.ig, de hivatalosan így mondják. Szóval öt napig 2x1t. Az első két napban volt néha fejfájás és émelygés, de nem vészes. Szeptemberben, novemberben, decemberben szedtem. Az első kettőnél nézte a doki a peteérést, kb.20.nap tájékán volt ovu. A legutolsónál nem mentem nézetni, csak ovu teszteltem, de mindig pontisan éreztem az ovu idejét, mert néha úgy fájt a hasam, mintha késsel szurkálnának, aztán mikor elmúlt, tudtam, hogy megvolt az ovu. A mostanira azt mondta a doki, hogy látszik a petezsák mellett két nagy tüsző, amik egyszerre értek, tehát most három ért egyszerre. Nagyon bízom benne, hogy nem alakul át az a kettő cisztává és nem lesz gond velük (sem).

Mariann, örülök, hogy minden rendben veletek. Hallottad is a szívhangot? :-)

Encsiga, Hugery, Vera, Arivett, Renáta és akiket esetleg kihagytam, mindenkinek drukkolok! ;-)

Csöpszi, gondolok rád!
Vera7
2016-02-13 22:04:23
 
Arivett, bízzunk benne, hogy még elcsípitek! Szorítok! :)
Encsiga
2016-02-13 21:59:31
 
Mónika ezek remek hírek! Olyan jó ilyeneket hallani és együtt örülni! Gratulálok! Vigyázz magatokra!
Arivett07
2016-02-13 21:43:18
 
Vera köszi a drukkot. Tuti holnap lesz ovum. Ma már halványabb lett az ovu teszt, hasam is most elkezdett szurkálni. Remélem a hétfő esti és a keddi lamúr még időben lesz.
Vera7
2016-02-13 21:37:00
 
Mónika, nagyon örülök, hogy minden rendben van! Olyan jó ilyet hallani! Vigyázz magatokra! :)
Nevergiveup, tényleg jól eltolódott az ovu, de legalább megvolt! :) Hajrá! :)
Encsiga, eddig olyan gyönyörű a görbéd, hogy tankönyvekben lehetne mutogatni!! :)
Vera7
2016-02-13 21:32:23
 
Szép estét! :)
Arivett, kedves vagy, hogy érdeklődsz, köszi. :)
A görbém most ilyen. Múlt hónapban megtanultam, hogy semmi semmit sem jelent még ilyenkor, szóval egyelőre csak figyelem, hogyan alakul, és szuggerálom, hogy fel, fel, fel... :)
Remélem, a Te ovuteszted ma még nem volt pozitív, csak majd holnap vagy holnapután! :)
Arivett07
2016-02-13 19:51:38
 
Mónika ez szuper!!!! Vigyázz magatokra!
Kolibri nem tudom mikortól lehet inni, de azt írja a net, hogy ovu után.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!