Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
anonima666
2013-03-08 19:41:46
 
És most?
maximail
2013-03-08 10:55:24
 
Én is már teljesen rá vagyok feszülve erre a témára, bár így egy év után már sokkal kevésbé reménykedek, mint eleinte. Tavaly áprilisban voltak ugyanolyan tüneteim, mint ebben a hónapban, és akkor késett egy hetet, de persze megjött, a tesztek is negatívak voltak. Azóta igyekszem semmilyen "tünetnek" nem bedőlni, mert nagy csalódás volt, de az ember lánya csak reménykedik, akáremnnyire is józan észre inti magát...

Voltam én is AVIVA tornán. Biztosan van benne valami, a 32-ről 29-30 naposra rövidült a ciklusom, amíg csináltam (3 hónapig), de mégjobban belepörgettem tőle magam ebbe a dologba, így abba hagytam. De biztosan jó amúgy.
valaki1985
2013-03-08 10:41:58
 
Én csak hőmérpőztem! 

8 hónap sikertelenség után adtam rá a fejem, 2. hónap végére pozi tesztem lett!
sangria
2013-03-08 10:28:39
 

Köszi lányok, aranyosak vagytok, jó, hogy itt meg lehet beszélni ezeket a buta aggódós dolgokat, ahelyett, hogy az ember magában őrlődne, hogy mi nem stimmel vele.
Máshol nem vezetem a görbém, mert nem akarok még ennél is többet foglalkozni vele, sajnos már így is eléggé rástresszeltem magam, lehet most is “csak” ez a baj.
Most használok először ovutesztet, még nem teszteltem pozitívat, tegnap pl. hófehér volt, előtte mintha lett volna vmi nagyon halvány rózsaszín, de lehet csak képzeltem.
Ezek szerint van akinél nem működik.. csak így meg ugye összezavarja a rendszert meg az ember lányát.
Azért még folytatom a tesztelgetést, talán pár nap múlva okosabbak leszünk :-)
 
Ja, meg vasárnap megyek avivára.
 
 
 
Moha13
2013-03-08 10:21:40
 
Ja és ma érdekes dolgot figyeltem meg, ugyanis kicsit elaludtam és nem 7kor, hanem 7.40kor mértem meg a hőmet. A TCOYF-en amikor beírtam az adatot, levitte a beírt hőt 36,7-ről 36,6-ra. Arányosan csökkentette a hőt, ahogy mentek fölfelé a percek a szokásos mérési időhöz képest. Szóval ott most 36,6 van a grafikonban. Mindenhol máshol azt hagyta meg, amit én beírtam. :)
Moha13
2013-03-08 10:18:21
 
krisztina84

Igen, 5 napja, szóval eddig semmi különös, majd a közepe felé haladva kezd érdekessé válni. :)
Neked meg nagyon szorítok! :)
Moha13
2013-03-08 10:17:14
 
Hajnalk

Szia!

Ne haragudj, csak most vettem észre, hogy korábban kérdeztél tőlem.
Mi még nem próbálkoztunk, most márciusra tervezzük a dolgot, aminek megvan az oka, vannak gondjaim a szívemmel és az érrendszerem sem szuper (ronda visszerek), ezért úgy időzítjük, hogy az utolsó harmad lehetőleg hidegebb időszakra essen, és ehhez a március az első hónap, ami megfelelő lehet.
Folsavat és halolajat szedek januártól, és virágport elvétve, de most már azt is minden nap 10g-ot+méhpempő. Én szeretek felkészülni a dolgokra, szóval úgy gondoltam, ezek hasznosak lesznek, feltöltik a szervezetemet, mire kell.
Ennyi. :)


krisztina84
2013-03-08 10:10:05
 
Szia Moha 13,

Hogy alakul a görbéd,te nemrég kezdtél új ciklust,igaz?
Az enyém ma ilyen :
Még mindig fönnt van a hő,kár,hogy itt nincs cover line,mert a tcoyf-on van és a hőm jóval fölötte van és eléggé stabil...idáig,aztán nem tudom ,hogy ott fog maradni vagy sem...
Moha13
2013-03-08 09:47:20
 
sangria

Szerintem is lehetséges, hogy tegnap volt ovud. De ez majd később derül ki...ha fent marad a hőd pár napig, akkor lehet, hogy megint át fogja pakolni az ovut...ki tudja?
Máshol nem vezeted?
Most már nekem is érdekes a görbéd, majd holnap is írj, merre ment. :)

Ja és ne keseredj el semmiképp! Szerintem tényleg az a legtutibb, ha egyszerűen mensi után minden másnap együtt vagytok egész hónapban, akkor tuti nem lehet elkerülni azt a bujkálós ovut...:)
valaki1985
2013-03-08 09:08:02
 
sangria

Ne keseredj el! Az első itt is jegyzett hőm szerint az ovumat nekem is menszihez közel tette! Mivel még nincs mihez viszonyítania az oldalnak! Ne aggódj
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!