Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
valaki1985
2013-03-09 08:28:24
 
NE FIGYELJÉTEK A JELEKET! Én is figylemte és csak egyre jobban magamba zuhantam mert nem volt baba. Most nem figyeltem semmit és tessék! :D
krisztina84
2013-03-09 08:27:06
 
Moha 13,

Én is voltam így,és beírtam a 7-kor mért hōmet.Ha nem kelsz fel és nem takarózol ki,szerintem érvényes a 7-es!

Tegnaptól nagyon elkezdtek  fájni a melleim,föleg reggel és este.

Ez nálam nem jó jel,mert mensi elōtt ekb.egy héttel ugyanìgy bedurrannak,majdnem mindig!

Viszont tegnap és tegnap elōtt egész nap szúrkált a hasam alja. 

Már nem is tudom mire gondolhak,nagyon betudnak csapni ezek a "jelek"!
jbea84
2013-03-09 08:05:45
 
Maximail,
Tudom, hogy min mész keresztül... Én is 1 év sikertelenség után kerestem fel a nőgyógyászt. Sztem, mielőtt átjárhatóságira küld, javasolni fogja a párocskád vizsgálatát, mert az olcsóbb, fájdalommentesebb.
Kitartást kívánok az út végigjárásához!
valaki1985
2013-03-09 08:04:14
 
Moha13

Nekem is volt ilyen! Én beírtam!

Mekkora a mai és a tegnapi hőd?
Moha13
2013-03-09 07:56:29
 
Most nekem is lenne kérdésem...
7kor szoktam hőmérni, erre van beállítva az ébresztőm, de ma már 6 körül felébredtem és nem tudtam sehogysem visszaaludni, csak feküdtem és gondolkodtam, megvártam a 7-et és mértem hőt. Viszont most nem tudom, hogy az is számít, hogy akkor mérjünk, amikor felébredünk, vagy csak az időpontnak kell egyeznie minden nap? Ha 1 órát ébren tölt az ember de persze nem megy sehová sem, nem takarózik ki, stb., az is módosítja már az alphőt?
maximail
2013-03-09 06:51:36
 
Sziasztok!

Azt hitem, ennek a hónapnak is annyi. :-( Tegnap este megjelent a pecsételő barnázás, ami nálam egy-két nappal a menstruáció előtt szokott jelentkezni, és mára a görbém is mutatja, mi a helyzet. Most eléggé magam alatt vagyok. Ez volt a 13. próbálkozós hónapunk. :-(
Még egy hónapot adok magunknak, de hétfőn felhívom a dokimat, hogy április elejére szeretnék időpontot HYCOSY-ra, illetve kifaggatom, hogy a férjemnek merre kell elindulnia, és szeretnék kérni egy olyan összeférhetetlenségi, vagy immunológai, vagy milyen tesztet is. Ő ajánlgatja a teljes körű laparoscopiás kivizsgálást, de arra még nem vagyok készen. Azt egyenlőre feleslegesnek érzem. A felsorolt három dolgon kívül tudtok még ajánlani hasznos vizsgálatot? (3. és 21. napi labort már kétszer néztek, mindig teljesen jók lettek az eredmények.)

Köszi!
anonima666
2013-03-08 19:41:46
 
És most?
maximail
2013-03-08 10:55:24
 
Én is már teljesen rá vagyok feszülve erre a témára, bár így egy év után már sokkal kevésbé reménykedek, mint eleinte. Tavaly áprilisban voltak ugyanolyan tüneteim, mint ebben a hónapban, és akkor késett egy hetet, de persze megjött, a tesztek is negatívak voltak. Azóta igyekszem semmilyen "tünetnek" nem bedőlni, mert nagy csalódás volt, de az ember lánya csak reménykedik, akáremnnyire is józan észre inti magát...

Voltam én is AVIVA tornán. Biztosan van benne valami, a 32-ről 29-30 naposra rövidült a ciklusom, amíg csináltam (3 hónapig), de mégjobban belepörgettem tőle magam ebbe a dologba, így abba hagytam. De biztosan jó amúgy.
valaki1985
2013-03-08 10:41:58
 
Én csak hőmérpőztem! 

8 hónap sikertelenség után adtam rá a fejem, 2. hónap végére pozi tesztem lett!
sangria
2013-03-08 10:28:39
 

Köszi lányok, aranyosak vagytok, jó, hogy itt meg lehet beszélni ezeket a buta aggódós dolgokat, ahelyett, hogy az ember magában őrlődne, hogy mi nem stimmel vele.
Máshol nem vezetem a görbém, mert nem akarok még ennél is többet foglalkozni vele, sajnos már így is eléggé rástresszeltem magam, lehet most is “csak” ez a baj.
Most használok először ovutesztet, még nem teszteltem pozitívat, tegnap pl. hófehér volt, előtte mintha lett volna vmi nagyon halvány rózsaszín, de lehet csak képzeltem.
Ezek szerint van akinél nem működik.. csak így meg ugye összezavarja a rendszert meg az ember lányát.
Azért még folytatom a tesztelgetést, talán pár nap múlva okosabbak leszünk :-)
 
Ja, meg vasárnap megyek avivára.
 
 
 
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!