Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Agria
2013-03-27 08:32:03
 
Szuszi
Sajnálom, pedig hajnalban gondoltam rád! De még visszamehet hugica a hőd! Láttam olyan görbét, hogy leesett, pecsételgetett és mégis lett belőle baba!! Nagyon fura görbék is vannak!
Nekem tegnap este is nagyon begörcsölt a hasam. Van kedved ma menyecske ruhákat nézegetni? :)

Nyuszifül
Én is inkább márc. 21 re mondanám az ovulációt.
Moha szép nagyon a görbéd! Érzel valami mást?
vercsi27
2013-03-27 08:30:05
 
Azt elfelejtettem írni,hogy 3 nappal a nem várt előtt csináltam egy tesztet ami teljesen negatív lett.
vercsi27
2013-03-27 08:28:17
 
Sziasztok!
Moha , Vanilla! Nagyon szép mind a kettőtök görbéje :) Nagyon drukkolok! Egy nappal a nem várt előtt teszteljetek előtte felesleges. Nekem rossmann-os facelle teszt 3 is kimutatta míg a gabriel-nél alíg lehetett látni, de azért ott is megjelent. A Rossmann-osat 1 nappal a nem várt előtt csináltam. Gondoltam megosztom hátha segítek ezzel is.
Szép napot!
Nyuszifül
2013-03-27 08:27:00
 
Moha! nem tudom :) de jövőhéten ugy is kiderül! de nem hiszek a csodákban,ez még csak az első hónap! de azért örülnék ha még is! ;)
Ha nem leszel csalódott akkor,jó! :) én biztos az lennék! szurkolok neked,hogy a nem várt többé ne jöjjön!
Moha13
2013-03-27 08:21:07
 
Nyuszifül
Nem vagyok csalódott, tudom, hogy van, akinél még mensi elmaradása után sem azonnal mutatja ki, én csak azért tesztelek, hogy ha mégis kimutatná, hamarabb örülhessek. :)
Egyébként tényleg érdekes a görbéd...nem lehet, hogy ott volt ovud, ahol először megemelkedett és aztán az a leesés esetleg beágyazódás volt, ami után megint fölment? Majd kiderül...szorítok, hogy jó legyen! :)
Nyuszifül
2013-03-27 08:16:35
 
MRitu! szerintem sem! majd átrakja neked is! de sikerült akkor együtt lennetek?
MRitu
2013-03-27 08:11:49
 
Sziasztok csajok!
Alakulgatnak a görbék úgy látom..szuszi, csak a hő esett le, vagy van más is?Nekem az előző hónapba úgy fönt volt a hőm hogy le se esett csak mensi után, már vonalzós volt és mégsem lett baba..
Nekem most elindult fölfelé, szerintetek sem ott volt az ovum ahova előre jelezte ugye?
Nyuszifül
2013-03-27 08:09:39
 
Moha! ne tesztelgess,mert csak csalódott leszel.
érdekes,hogy máshova rakta be az ovumat..
Moha13
2013-03-27 08:05:34
 
Nyuszifül
Köszi! :)
Egyébként ma is teszteltem, és egyelőre negatív. Talán holnap :)
Nyuszifül
2013-03-27 08:05:22
 
az én görbém ma ilyen. hát nagyon furcsa..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!