Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszifül
2013-04-05 17:37:15
 
Én meg sosem szedtem vitaminokat, de most a baba érdekében mindent :)) szinte kapálózók én is a sok vitaminért.. Érdekes a baba akarás mit ki nem hoz az emberből :D:D
Dzsudzsa
2013-04-05 17:35:44
 
Nem tudom, az influenza mennyire befolyásolja a hormonokat? Az ovulációt követő 3. napra lettem beteg. Azt követően nem mértem a hőmet, mert ugyebár, ha napközben 38 fokos a lázam, a reggeli alaphő nem lenne mérvadó. Ma kezdtem el újból nézni a reggeli hőmet, mivel tegnap óta nincsen már hőemelkedésem sem. Tegnap reggel, ovut követő 10. napon a reggeli hőm 36.3 volt, a ma reggeli 36.4. Nekem ez a 3. hónapom, hogy hőmérőzők. Eddig szépen fent volt a hőm egészen a menstruáció reggeléig. Most mi lehet a baj? Már arra gondoltam, lehet, a szervezet így védekezik, hogy nehogy egy ilyen vírust követően megtörténjen a beágyazódás??? Valamelyikőtök járt már így?
fogtunder76
2013-04-05 17:20:53
 
ÁÁÁ én nem is a túladagolástól félek (tudod én vagyok a vitamin mániákus :D) csak kíváncsi vagyok, mert mindenfélét olvasok és mindenhol más egységben adják meg, hol NE máshol meg Mg...
Az én multivitaminom jóóó nagy dózisú, de pl folsav nagyon alig van benne. És mióta láttam egy két filmet a folsavról, D és E vitamin hiányról azóta teljesen odavagyok. Sztem kezdek beteges lenni :D
Nyuszifül
2013-04-05 17:05:01
 
ha hazaértem megnézem mennyi van a folsav tabimra írva.. De nekem azt mondta a doki nem lehet túladagolni..
Nyuszifül
2013-04-05 17:03:30
 
:D Egyébként jobb mint amit én csináltam, volt, hogy egész nap nem ettem, csak egy zsemlét.. vagy kekszet almával és ennyi.. Nem voltam éhes.. Habár még most is mindig tele a hasam, de mindig eszek valami keveset..
fogtunder76
2013-04-05 16:57:16
 
Én mindig éhes vagyok :D nem hiszem h ezen még lehet rontani :) Amit én szedek az nem terhes hanem sima multivitamin, de ahogy látom át kell térjek.
Csak azért kérdeztem h mennyit szedtek, mert ugye az h 1 tbl nem mond sokat. Van amelyikbe 100 másikba meg 400 mg van, ez meg ugye nem mindegy :)
Nyuszifül
2013-04-05 16:52:54
 
Az E- vitaminoktól, meg éhesebbek leszünk.. Én is mióta szedem, többet eszem, habár rám is fért.. Muszáj volt híznom, mert a doki azt mondta így 48 kg-osan nem tudnám kihordani a babát, vagy csak nehezen..
Nyuszifül
2013-04-05 16:50:35
 
A Folsavról az orvosom azt mondta, hogy sem elég, mert az távozik a szervezetből, napi 1-2 tablettát kell bevenni. én minden nap szedek 1-et, mert a terhes vitamin is tartalmaz 400mg folsavat. És még sok mást.. :)
fogtunder76
2013-04-05 16:26:18
 
Hal olajam van itthon, régen a szívemre szedtem. A folsavból mennyi a "nem túl sok? Én azt olvastam 400 mikrogramm kell terhesség alatt. Te mennyit szedsz?
E vitamin van recept nélkül? És abból mekkora adag kell?
Nyuszifül
2013-04-05 16:01:38
 
Fogtündér! Köszönjük szépen, mi is izgulunk! Folsavat szedek én is, azt a dokim írta fel, meg vas is nagyon kell azt is mondta..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!