Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-04-06 07:46:55
 
Szia Nyuszifül!

Gratulálok! Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és találj egy normális orvost is! :-)
Azért remélem, nem hagysz itt minket, olyan biztatóak voltak a szavaid! :-)
Nyuszifül
2013-04-06 07:34:33
 
Sziasztok lányok!
MRitu, be kell, hogy valljam bűnömet.. ma 03:00-tól nem tudtam aludni, már nagyon kellett pisilnem, és 04:15-ig bírtam de aztán ott agyaltam, ha most felkelek, nem lesz olyan a hőm, lefog menni, vagy nem tudom, és nem kelek fel, erre nem bírtam tovább, meg a hasam is korgott nagyon, és mondom, akkor inkább csinálok egy tesztet, és ha negatív akkor nem csalódok, és úgy álok a hőmérőhöz.. Így teszteltem, és POZITÍV lett.. És persze a hőm nem lement, hanem feljebb..
Lányok Babás lettem :)) Olyan nagy a boldogság! Szívből szurkolok mindenkinek, hogy ez a hónap sikert hozzon, mint nekünk is! :)) Azért nem tűnök ám el, olvasgatlak titeket..
Moha13
2013-04-05 23:55:56
 
Adry03

Nem azonnal rakja át, kell neki néhány nap, amíg látja, hogy fent van a hő, és akkor szépen berakja.
egyébként szerintem egy nappal későbbre fogja rakni, mint ahogy most mutatja. :)
Moha13
2013-04-05 23:54:05
 
fogtunder76

Engem sem érdekel senki vallása, egészen addig, amíg nem egy olyanról van szó, ami információim szerint családokat tesz tönkre, szaggat szét, gyerekeket dolgoztat, embereket kerget öngyilkosságba miután agymossa és kifosztja őket. Infóim szerint pedig a szci-vitamin pénzek nagy része ide fut be...szép nagy összegekkel támogatja ezt a gépezetet.
Annyira pedig szerintem nem jók ezek a cuccok, hogy ennek ellenére megérné, full szintetikusak amennyire én tudom.

Az :X jel pedig nálam a "nincs erre szavam"...azaz szörnyű...
fogtunder76
2013-04-05 22:58:32
 
Moha ...ez a jel :X mit jelent ? :) Nem tudom h kinevetsz-e :P
De jó volt a tipped. Engem nem érdekel senki vallása, csak az volt a lényeg h egy helyen legyen meg sok vitamin...nagy adagban. Bár én ilyen téren kicsit bolond vagyok :D
Köszi a folsav-infót. Most elkezdtem azt szedni. Adry, a folsav nem segít teherbe esni, de ha már úton van a baba neki nagyon kell.
Adry03
2013-04-05 21:54:04
 
Én is szedek most folsavat megint. Hátha használ valamit. Részemről amit régebb óta szedek azok a gyógygombák. Tényleg jó hatással vannak a ciklusomra. Ja, amúgy csak 1x műtöttek cisztákkal, de többx nem is nagyon szeretném. Persze azóta is folyamatosan voltak cisztáim, de hála eddig mindig felszívódtak. Már nagyon ideje lenne dokihoz is mennem, de eddig még nem sikerült rávennem magam és csak halogatom. Már nem sokáig lehet úgyhogy összeszedem magam és megyek.
Én is túl vagyok az ovun (legalábbis szerintem). Bár a program ezt nemigen osztja velem. Így állok most.
Moha13
2013-04-05 20:34:01
 
fogtunder76

"Az én multivitaminom jóóó nagy dózisú, de pl folsav nagyon alig van benne."

De nyugtass meg, hogy nem a szcientológus Lenkei féle cuccokat szeded...:X
Moha13
2013-04-05 20:15:46
 
fogtunder76

Hű, micsoda ugrás! Szépen alakul a görbe!!! :)

Nyuszifül, MRitu szorítok a hétvégére! :)
Moha13
2013-04-05 20:13:36
 
fogtunder76

Én 800 mikrogramm (0,8mg) folsavat szedek január óta, a terhesvitaminokban is ennyi van, illetve olvastam, hogy az idegcsőzáródáshoz 6-700 mikrogrammos szintnek kell lennie a vérben.
E-vitamin nekem a halolajban van, SinergyTech a gyártó és tisztított a halolaj...:)
fogtunder76
2013-04-05 17:48:47
 
Ne is mond nyuszifül!! Amennyi "isteni finom" teát én megiszok és megitatok, nem is beszélve arról hogy "menjünk a patikába valami új vitaminért" :)
Nemhiába mondják hogy a nők 2 dologért tesznek meg mindent...Mi nagyon jó példái vagyunk. És fontos hogy még tudunk magunkon mosolyogni :)
Dzsudzsa a lázas betegségek sok mindent megkavarhatnak. Biztos helyreáll majd a hőd.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!