Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-11-30 08:23:27
 
Sziasztok!

Kira, osztom a többiek véleményét. Menjél el dokihoz! Ilyen ciklusokkal nagyon kicsi az esély a babára, mennek a hónapok, és Te egyre rosszabbul érzed magad. Pedig lehet, hogy csak pár hónap kellene a megfelelő kezeléssel, és már ott is lenne a baba a pocakodban!

Ildibaba, ügyes vagy, hogy próbálsz egészségesebben élni! Érdekel a régi munkahelyed?

Pettyuska, szia! Töprengek, töprengek... :-) Tényleg nem egyértelmű a görbéd. Van korábbi görbéd is? Kíváncsi lennék, azokon hogy alakult a hőd. A ciklusod legelején is elég magas volt a hőd, elég sokat ugrált is, a 19. nap óta viszont viszonylag nyugodt.

Kedebab, azért még 2013-ról sem mondunk le! :-) Így szerintem már egyértelmű, hogy a 24. nap körül volt az ovud.

Antika, sajna a pecsételés nekem szinte mindennapos a ciklusom vége felé. De ha neked ilyen nem szokott lenni, akkor hátha... :-)

Krisztibaba, lassan-lassan ovuvárás? :-)

Kinga, Moha, de unalmas... :-P :-D

Fbzsuzsi, szépecske. :-) Szerintem jól teszed, hogy most még nem tesztelsz, de azért jövő hét végéig sem kell várni. ;-)

Ha valakinek a görbéje unalmas, akkor az én vagyok... :-)
Szép hétvégét mindenkinek! :-)
Szilvia1980
2013-11-30 08:19:53
 
Jó reggelt:)

Sok bíztató, szép görbe van, remélem a december mindenkinek elhozza a csodát!!!

én ma így...
fbzsuzsi
2013-11-30 08:14:19
 
Sziasztok!

Ma így, és remélem így is marad; bár semmi, de semmi nem utal rá. Még a baloldali alhasi (legyen petefészek) fájdalmam is elmúlt, amit folyamatosan éreztem ovu óta. Szeretnék reménykedni, de inkább -a csalódás elkerülése érdekében- nem teszem túlságosan. A tesztelés ötletét elvetettem, úgy is szerintem egy nappal később volt ovum, mint ahova az oldal rakja. Nehéz, de megállom, és majd mondjuk jövő héten ilyenkor tesztelek :)


Szép napot és jó hétvégét nektek!
mkinga
2013-11-30 07:56:28
 
Moha
Hallod-e , hat neked egy nagyon szep gorbed van he heee heeee :P , meg par nap :D
Moha13
2013-11-30 07:34:01
 
Jó reggelt!
Csatlakozom én is az unalmas vonalakhoz...:)
mkinga
2013-11-30 07:21:43
 
Antika
Hat nem is tudom...en progi szedese elott volt amikor 1 hetig is pecseteltem es csak utanna jott meg rendesen, de kivanom hogy neked mas miatt legyen es ne jojjon meg 9 honapig :)

Kira!
Irany a doki, valamikor elkell kezdeni , miert ne lenne most? uj ev , uj remenyek :D


En ma is ugyanaz, unalmas 1 vonal
krisztibaba85
2013-11-30 07:04:48
 
Jó reggelt!
Antika szerintem,ez még kétesélyes,az a baj hogy van hogy a menzi napján esik csak le a hő,de én nagyon drukkolok neked,hogy babás legyél!!!,csak ne éldd bele magad,nehogy nagyot csalódj:-(

Én ma így:
Antika
2013-11-30 06:59:26
 
Jó reggelt!

A helyzet a következő!
Még mindig nem jött meg, csak pecsételek.
Ma reggel pedig ugrott a hőm két tized fokot. Már én magam sem igazodok ki magamon!
Tünetek: enyhe mindjárt megjön érzés, mell fájdalom, hányinger, szédülés.
Szerintetek mi történik itt?

Ma így:
pettyuska
2013-11-29 22:17:55
 
Mirmite, termékeny nyák a 12. cn-on és a 21.-en is volt. Ovu fájdalom a 21.-en és a 23.-on. Ezek alapján jó volt az első körben 21.-re behúzott vonal. Aztán amikor a 27. cn.-on felment 37-re a hőm, gondolt egyet és átvariálta. És nem értem, milyen indíttatásból. Lehet, holnap megint visszarakja, csak jó lenne megérteni a program mikéntjét és miértjét :-)
Kedebab
2013-11-29 22:07:12
 
Capri, a görbém csatolom..sajna Neked is megjött,miénk a 2014;-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!