Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-06-19 10:50:56
 
gianna
Köszi...reménykedek. :)
Reménykedés, összeomlás, felállás, reménykedés, összeomlás, felállás, reménykedés, összeomlás...és így tovább...:(
...a lényeg, hogy a felállásig mindig eljussunk. :)
Még egyszer berakom ide a görbémet, aki látja, fújja!!!!!!!!!
Kösz. :)

nikinokedli
Aranyos, hogy mindenkinek írtál, én is szurkolok Neked! :)
gianna
2014-06-19 10:26:33
 
Moha!
Ertem, epp azt mondom,hogy nekem pont olyan volt mint maskor amilyen szokott lenni mikor megjon, ezert is mondom,hogy jelenthet ezt is azt is.De nagyon drukk neked is es Plumnak is es a tobbieknek is!!!
Koszonom szepen!
Fantasyc
2014-06-19 10:23:52
 
gianna: most olvastam a jó hírt, szívből gratulálok!!!! :-)

Ha van egy kis időd, szívesen elolvasnám, hogy veled mi történt és hogy jutottál el odáig, hogy pozitívat tesztelj, hátha tanulhatunk belőle valamit. :-)
Fantasyc
2014-06-19 10:20:34
 
Sziasztok! lelkesen olvaslak titeket, de olyan sok munkám volt, hogy sajna nem volt időm írogatni. :-)

Plumeria: nagyon szorítok, azért ne add fel, mert ugye hallottunk olyanról, hogy valaki 2 napig is barnázott, aztán semmi és babás volt!!!! Szóval fel a fejjel!!!!

Moha: szerintem nagyon jó hír, hogy felfelé ment a hőd. A kis fájdalom pedig nem azt jelenti, hogy meg kell jönnie. Tudod, nincs olyan, hogy "meg fog jönni" érzés. :-)

Folyamatosan drukkolok nektek, szép lenne tényleg, ha egyszerre babásodnátok! :-)

Renicsek, szerintem még pár napot várj, akkor kiderül, hogy alakul még a görbéd, úgy tuti nem érhet csalódás.

nikinokedli: Nekem az alacsony alaphő ugyanúgy megvan, de ovu után emelkedett azért és nem is keveset. Tegnap óta azon kattogok, hogy nem lehetett a 12. napon az ovum, mikor legalacsonyabb volt a hőm? mert 12-14. napon szokott mindig lenni és igaz voltak visszaesések, de az is lehet, hogy a hideg víz miatt, mert a Balcsin voltunk pihenni. Nem tudom. A legfurább az egészben, hogy ma azt vettem észre a fehérneműmön, hogy egy 2-3 mm átmérőjű piros folt van rajta. Nem tudom mi lehet, de egy beágyazódának örülnék nagyon. :-) Szerintetek?
Moha13
2014-06-19 10:09:01
 
gianna
Köszi, de én nem a megjön érzésre gondolok, amiről mindig írják, hogy babát is jelezhet, nekem olyan nem szokott lenni, csak simán megjön. Nálam nemvárt előtt mindig ilyen furi érzetű lesz a hasam, ilyen hasmenés jellegű, és a hasmenés is megjelenik 1 nappal nemvárt előtt. Most is ezt érzem. Na meg odalenn ilyen érzékenység szokott lenni, ez is megjelent most is.
Egyébként Neked gratulálok! :)
gianna
2014-06-19 09:51:35
 
Moha!
Az nem jelent semmit,nekem is olyan volt,sot meg elotte valo nap a histzi is megvolt..aztan nem jott meg de utana meg egy hetig a "mindjart megjon" erzes megvolt
Borcs
2014-06-19 09:35:14
 
:(
Moha13
2014-06-19 09:07:32
 
Kezd olyan érzetű lenni a hasam, mint mielőtt megjön...:X
plumeria14
2014-06-19 08:34:54
 
nikinokedli,
Balázs prof valóban nem olcsó, de szerintem nem pénzkidobás. Lehet, hogy a háziorvos is felírt volna valamilyen gyógyszert, de vajon a jót és jó adagban? Ez mégis csak egy speciális terület... Nekem sem fájt otthagyni nála azt a pénzt, mert valahogy úgy éreztem, hogy jó kezekben vagyok!
Borcs
2014-06-19 08:34:03
 
Szia Nikinokedli, milyen lelkiismeretesen írtám mindenkinek, nagyon kedves tőled!
Hát még csak barnázok. De meg fog. Most a hogyan továbbon gondolkozom.
Lányok, ismertek jò endokrinològust? Aki volt már, hova és kihez ment?
(Ja igen én Bp. aglomeráciòban lakom)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!