Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kedina
2014-06-20 19:11:16
 
plumeria
Basszus Plum...:S :(
Rád férne egy kis pihenés! Nem mentek nyaralni?

niki95
Nem lehet, hogy a 17. napon volt ovud? Azóta fentebb van a hőd!

Moha
!!!!!!!!!!

maximail
2014-06-20 15:34:11
 
Ancsika!

Örülök, hogy Neked jól sült el Tapolca. Megkérdezhetem, hogy melyik orvoshoz kerültél?
maximail
2014-06-20 15:31:09
 
Lányok!

Hadd dühöngjek Nektek kicsit!
Egy újabb agyrém egészségügyi élménnyel gazdagodtam. Jövő kedden megyünk végre az MM-be endokrinológushoz. Hogy legyenek friss eredményeim addigra, és ne kelljen emiatt újabb heteket várni, és megint Pestre utazni, elmentem egy kaposvári magánrendelőbe vért vetetni. Kértem egy 5 pontos terheléses vérvételt, meg jó pár más értéket. Fizettem egy rakás pénzt...
Mindenki nagyon kedves volt, 1 hét alatt lett meg az eredmény, amit átküldtek e-mailben. Nézem, nézem, de a 30 és a 90 perces inzulint nem találom sehol... Glükóznál meg van mind az öt érték, de az inzulinnál csak 0, 60 és 120 perces... (Nekem egy évvel ezelőtt pont a 30 és a 90 perces kiugrások miatt lett nagyon fura az inzulingörbém.) Hívom a hölgyet, aki levette a vért, hogy hol a másik két eredmény?
Értetlenkedik, hogy hát ők azt soha nem nézik... Náluk a doktor úr (endokrinológus) nem kéri, sőt, még a kaposvári Kaáliban sem... Itt már kicsúszott a számon, hogy hát pont ezért nem a Kaáliba járunk.
Az ideg szét vet. Ezek szerint egy magán laborban sem tudják megcsinálni normálisan, amit az ember kér. Nem tudom, hogy mondhattam volna érthetőbben, hogy ötpontos terhelést szeretnék?? Fel sem merült bennem, hogy oké, a glükóz öt pontos, de az inzulin csak három. Komolyan mondom, sokszor képtelen vagyok megérteni, mi mozgatja egyesek logikáját...
Mivel a terhelést 3-4 hónapnál gyakrabban nem lehet megismételni, csak reménykedni tudok, hogy Breyer doktornőnek ennyi is elég lesz... :-S

Nah, ezt jól esett kiírni magamból. Este még az anyukámnak, is elmorgom, és lehiggadok...
maximail
2014-06-20 15:21:30
 
Plum!

Nagyon sajnálom!
Az endokrinológiai problémáidat (ha jól emlékszem, pajzsmirigy) rendbe tették? Nálad az IR-t végül kizárták?
Dzsudzsa
2014-06-20 15:11:45
 
Plumeria!
Egész délelőtt eszemben voltál. Egy megbeszékésen ültem, csak ebéd után jutottam
gép közelébe. Ezt a harcot mindenkinek magának kell megvívnia. Nem hinném, hogy vannak ilyenkor jó szavak. Valaki írta már ma, hogy nincs más, fel kell álllni és gyerünk tovább!!! Ez így van, folytatni kell! Ehhez kívánok Neked nagyon sok erőt!

Kiara! Moha!
Ti mikor tezsteltek?
Én változatlanul. Azonban még mindig nem tudom, hogy vasárnapra, vagy keddre nem várom.
Moha13
2014-06-20 15:04:37
 
csillka
Nagyon szépen köszönöm az infót, máris jobban érzem magam, bár már pár napja vedelem a palástfűteát, és minden reggle eszek méhpempőt is, mindkettő növeli a progiszintet állítólag. :)
Te hogy vagy, mi újság Nálatok, mesélj? :)

Kira
Mi kb. ugyanott tartunk, már ha ott volt ovunk ahol a rendszer jelzi. :)
Mikorra nem várod?
csillka
2014-06-20 15:00:05
 
Sziasztok,
sajnálattal látom, hogy vannak régi nevek.
Igen, néha még benézek, mert érdekel mi van veletek. :)

Moha,
olvastam, hogy kérdezted a progeszteron szintet. Abban a hónapban nézettem amikor a Bubuskánk beköltözött a pociba. A 21. napi érték olyan alacsony lett, hogy elméletileg, még peteérésem sem volt, ehhez képest 6 nap múlva, a 27. nap a teszt pozitív lett.Nem tudom mi a pontos szám, de azt tudom, hogy az alsó határérték alatt volt. Ezt úgy éreztem meg kell írnom Nektek. Nem minden az a bizonyos szám azokon a bizonyos lapokon! Higgyetek magatokba!!!!!!!!!!!!
Kira84
2014-06-20 12:53:42
 
Sziasztok lányok ,én ma így álok ..
Moha13
2014-06-20 11:28:30
 
ancsika10
Köszi a beszámolót! Örülök, hogy jó kezekben érzed magad és szorítok, hogy minden jól alakuljon! :)
Moha13
2014-06-20 11:26:51
 
gianna

:X...akkor...nekem sincs lehetőségem ide leírni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!