Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
IziSzM
2014-11-14 12:42:47
 
KLANITA köszönöm
IziSzM
2014-11-14 12:40:51
 
Monika80
Egyébként nem lehet hogy a 12-13. ciklusnapon volt az ovud? Ott is ugrott a hőd az egyenes szakasz után és úgy még trifázisosnak is mondanám a görbéd. Nem éreztél akkor ovu tüneteket?
KLANITA
2014-11-14 12:40:26
 
Izuszm- :-D nagyon nagy gratt!!


KLANITA
2014-11-14 12:40:24
 
Izuszm- :-D nagyon nagy gratt!!


KLANITA
2014-11-14 12:40:19
 
Izuszm- :-D nagyon nagy gratt!!


IziSzM
2014-11-14 12:32:37
 
Sziasztok lányok,

Szeretném elújságolni nektek, hogy bár eddig nagyon izgultam most hogy lesz a pozitiv tesztem után, most nagy a boldogság :) tegnap voltam az első ultrahangon, 6 hetesen, és minden rendben van!! :) nagy kő esett le a szivemről... 8mm és dobog a kis szive :)) nektek is ezt az érzést kívánom minél előbb!!

Monika80
A hőd azért emelkedett hajnalban mert így van rendjén :) "hivatalosan" óránként 1 tizedet emelkedik, neked ezek szerint kicsit többet, de pont ezért is fontos hogy mindig ugyanabban az időben kell mérni, mert amúgy a természetes és normális emelkedés miatt fals eredményt mutatna a grafikon. Az hogy felkelsz pisilni 3kor nem zavar be az ébredési hőd alakulásába, legalábbis én így gondolom. Én volt hogy kiváncsiságból megmértem a hőmet 6kor, 7kor, 8kor és tényleg mindig 1 tizeddel emelkedett.

Klau84
Azért ilyen fura még a görbéd mert nem volt nagyobb ugrás a hődben. Majd ha lesz akkor összenyomja a görbét meg több értéket jelöl az Y tengely.
monika80
2014-11-14 12:20:10
 
Valamit viszont nem értek,ha ilyen közel rakta a rendszer az ovumat a nem várt mensi-ig,ami 10 nappal elötte van akor teherbe eshetek? van annyi idelje hogy be is ágyazodjon?
atthemoment
2014-11-14 12:15:50
 
Sziasztok!

Lányok, akinek a férje már volt spermavizsgálaton vagy esetleg tudja, az írja meg nekem légyszi, hogy az elfolyósodást tekintve mi a jó idő? Nálunk 10 percet írtak az elfolyósodáshoz. Több adatot is találtam erre de nincsenek annyira összhangban. Valahol 20 perc alatt- ot ír, valahol 20-30 perc stb.
Nálunk ugyebár 11 millió a spermaszám, normál mozgás, normál szerkezet, mennyiség, szag, szín, ph, de újra megnézik 25-én, aztán 27én konzultáció újra és szinte biztos a lombik. Megjött közben a hormoneredménye is, minden hormon jó így egyenlőre nem tudni mitől csökkent a spermaszám.
Ha van erről valami véleményetek, hogy mitől lehet ha nincs hormonális elváltozás kivácsi vagyok rá.
monika80
2014-11-14 12:14:31
 
Köszönöm lányok a válaszokat!

Hát remélem hogy fent marad. Szurkolok mindenkinek.
És ha fent marad a hőm akkor teszteljek? vagy csak Hétfőn az a biztos?
Erika12
2014-11-14 11:00:28
 
Vagyis a menzi utáni legmagasabb hőtől 2 tized fokkal.Bocsi elírtam,Monika80.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!