Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Erika12
2014-11-14 06:18:42
 
Klau szerintem már volt ovu, lemaradtunk ,a leesett hőnél megtörtént. Az este a petefészkem nagyon fájt,tojás lett és görcsöltem nagyon ő meg 22 órakor ért haza,együtt sem tudtunk lenni csak reggel.-De nagyon fáj a hasam azóta is még ilyen nem volt .Miért van ez? Ritkán vagyunk együtt? Pedig ő gyengéd volt hozzám.Most is olyanokat szúr a jobb petefészekbe.Irja már meg valaki,akinek volt már ilyen,még a lábamba is kihat a fájdalom.Itt a görbém. Bocsi jó reggelt mindenkinek!
KLANITA
2014-11-14 05:54:27
 
Jó reggelt!
Végre emelkedett és az ovut is bejelölte, ennél jobban nem is kezdödhetne a péntek. :-D

Csajok szépek a görbék, szurkolok!:-)
SzSLinda
2014-11-14 05:43:29
 
Jó reggelt!Holnap reggel kiderül!:-))) Szép napot!
monika80
2014-11-14 04:58:07
 
Jó reggelt lányok

Hajnalban fent voltam pisilni,előtte kiváncsiságból megmértema hőmet és 36,7.
Utána most 5-kor mértem meg és 37,0. Most lehet hogy bezavarta hogy kimentem pisilni?? Én mindig az 5-órásit írom. miért van az hogy le megy 36,7-re és utána meg fel megy.
Pedig olyan érzésem van ott lent mintha megakarna jönni.
Mit mondtok,lehet befolyásolta a hőmet hogy egy fél percre kimentem pisilni??

Én ma így:
Amicsek
2014-11-13 23:26:34
 
Csajok !
Hoztam nektek egy kis csemegét!...Hátha van valakinek kedve ezt kipróbálni !

Hihetetlen, de működik: az egyiptomiak így csináltak terhességi tesztet!

Az alábbi cikk elolvasása után kissé meginoghat a hitünk a valóság felé, de a kutatók alátámasztották a teszt valódiságát. Az ókori egyiptomiak korában nem volt még terhességi teszt,így a nők az alábbi módszerrel vizsgálták meg önmagukat.

Ha kételkednek a teszt hitelességében, mielőtt bármit is kijelentenének, tanácsoljuk, hogy végezzék el önök is egy várandós és nem várandós nővel, mint “kísérleti alanyokkal”.

A vizsgálathoz semmi másra nincs szükség, mint egy búza vagy árpa magra, amit egy kis pohárban el kell ültetni. A reggeli vizelettel kell locsolni a magvakat, de arra figyeljünk, hogy ne kerüljön sok föld a tetejére, valahogy a pohár 3/4 részénél helyezkedjen el. Ha leöntöttük a vizelettel, egy puha ruhával takarjuk le, és a következő reggel, ha a mag kihajt, a nőterhes, ha nem történik változás, akkor nincs várandós állapotban a nő.

A fenti tesztből nem csak azt tudták az egyiptomiak megállapítani, hogy terhesség áll-e fenn vagy sem, hanem a baba nemét is. Hogyan? Ha magvak több csírát növesztettek, akkor fiú, ha csak egy, vagy kisebb csírája van,akkor lány.

A kutatók 60 nőn tesztelték ezt a folyamatot, és 70 %-ban alátámasztották a teszt igazát, vagyis, hogy tényleg működik.

Úgy tűnik a mai orvostudománynak is vannak áttörései, és egy ilyen esetben is alkalmazható a természet ereje! Mindezzel nem csak pénzt lehet megtakarítani, de a baba nemét is meg lehet állapítani már az elején, és nem kell megvárni a több hetes várandósságot.
Fantasyc
2014-11-13 20:41:14
 
szevike, szerintem is a 14. napon volt a hő alapján. Az együttlétek jók lehetnek. :-) Szorítok. :-)

jniki, próbáld másképpen felfogni. Ha minden kezelés nélkül sikerült, ez adjon mindenkinek reményt. Próbálj kikapcsolni.
KLANITA
2014-11-13 20:27:29
 
jniki82- :-( remélem sikerül kicsit lazitanod. Jó hírrel gyere vissza még idén :-)
jniki82
2014-11-13 20:14:17
 
Hali Lányok!

Ma nem vagyok túl jó hangulatban.A munkahelyemen megint van egy kismami.A vicc neiki is endója van, tudtommal nem csináltak vele semmit legalábbis műtét nem volt és mégis sikerűlt neki!
Azt hiszem abba kellene hagynom a fórumozást is egy darabig, mert hiába nem akarok ezen kattogok egyfolytában amikor van időm gondolkodni és ez nem jó!
Eltűnök egy darabig, de szurkolok Neketek!
KLANITA
2014-11-13 20:02:31
 
Szevike- 14. nap szerintem.
szevike88
2014-11-13 19:49:04
 
Moha! Szerintem is 12. napon lehetett!

Viszont most az enyémre is vessetek egy pillantást légyszi, hogy mikor lehetett, mert bár sötéttel jelzi a rendszer, de pakolgatja, és ennek nem örülök.
Mi 2,3,4,5,6-án, és 11-én voltunk együtt. Mivel ovu tesztet nem csinálok, így csak erre, meg a nyákra tudok hagyatkozni, illetve a kis szurkálásokra, ami 4,5,6-án volt.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!