Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
tomka
2014-11-15 08:31:49
 
atthemoment

Megnéztem a férjem leletét, neki is 10 perc volt az elfolyósodás. Szerintem ez nem lehet rossz, mert nekünk összességében azt mondták, hogy az átlagosnál jobbak az eredményei, és felteszem abba az elfolyósodást is beleszámítják...
szevike88
2014-11-15 08:26:48
 
Sziasztok! Én ma reggel így állok!
Erika12
2014-11-15 07:43:27
 
Nem értem mi történt kapkodok,mert megyünk az umokát megnézni,és mindjárt megy a busz!A nagy ürességért bocsi!
Erika12
2014-11-15 07:40:04
 
Jó reggelt mindenkinek! Csak nem volt ovu ! Itt a görbém csajok.

























jajjaajj de jó
atthemoment
2014-11-15 05:34:25
 
Éva,Moha köszönöm a válaszokat. 2 hét múlva az ismételt spermavizsgálat után többet fogok tudni.
kardvirag
2014-11-14 22:47:10
 
Szia Ági! Sok sikert nektek!!! Üdv itt a fórumon, kardvirág
Ági41
2014-11-14 22:32:51
 
Sziasztok!

Új vagyok itt. ☺
Szóval mi is szeretnénk babát a férjemmel, meglátjuk hogy hogyan alakul.
Nekem ilyen a görbém idáig.
Szép estét mindenkinek!
kardvirag
2014-11-14 22:13:40
 
Kedves IziSzM!

Gratulálok, örülök, hogy összejött nektek! Minden jót! :)

Sziasztok Lányok!

Én nem szeretnék rágörcsölni a babaprojektre, ezért nem mérem a hőmet. Lehet kicsi lusta is vagyok. Én szoktam érezni a peteérést, szokott szurkálni a hasam olyankor. Aztán nem tudom, sokminden jól kell működjön ahhoz, hogy összejöjjön a baba. A munkahelyemen elég sok stressz ér, biztos nem tesz jót nekem, de azt nem tudom megtenni, hogy nem menjek dolgozni, nem is lenne jó mindig itthon lenni.

Remélem Karácsonyig mi is a babásodunk, s ha nem jönne össze idén, akkor az Újévben. Annyira vágyom rá, hogy babám legyen! De érzem, hogy türelemre van szükségem, és hogy nem minden akkor jön, amikorra tervezzük, várni kell rá.

Szép estét nektek!
szilvita
2014-11-14 21:47:09
 
IziSzM, nagyon gratulálok! Várunk a fórumon!

Erika, nekem a babás peteérésnél abból vettem észre a PÉ-t, hogy baromira fájt a hasam egy reggel a bal petefészkemnél, és még két napig, és volt hogy szexnél is.
Moha13
2014-11-14 21:41:57
 
atthemoment
Megkerestem a két vizsgálatról a papírt, ésképzeld, nálunk nem is néztek elfolyósodást...:X
Amúgy Nálunk januárban 20millió/ml volt, májusban meg már csak 13millió/ml. Akkor azt mondta a nő, aki csinálta, hogy ezzel az eredménnyel tuti, hogy továbbküld minket a doktor úr a BMC-be, de én mondtam, hogy azért még a vitaminokkal megpróbálkoznánk. Vettem macát, elkezdte szedni, és július 2-án pozit teszteltem...csak nem maradt velünk.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!