Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-11-15 16:40:08
 
...csak várok...
szevike88
2014-11-15 13:14:04
 
Ja még azt elfelejtettem írni, hogy tegnap, és ma reggel pici szurkálásokat éreztem ott ahol ovulációkor is éreztem, a jobb petefészkemnél. Nem tudom miért lehetett ez, még ilyet nem éreztem ovu után.
szevike88
2014-11-15 13:11:21
 
Köszi Bogi! Meglepődtem kicsit reggel, mikor ennyi lett, de hát az ennyi, az ennyi :) Reménykedek én is, hogy így is marad :)
Én ovulációs tesztet nem használtam, így sajna ebben nem tudok neked érdemlegesen válaszolni.
SzSLinda
2014-11-15 12:38:26
 
Bogi12
Netről rendeltünk tesztet, ez a neve: One step urine pregnancy test strip 10ml
Ha nem történik semmi, úgyis tesztelek pár nap múlva.Bár szerintem a 10ml-nek már nagyon ki kellett volna mutatnia.
Bogi12
2014-11-15 10:38:23
 
szevike88, ez a görbe egyelőre nagyon ígéretes! :)
Kíváncsi vagyok a holnapi hődre, ha marad így, akkor nagyon jók az esélyek!

SzSLinda, mivel teszteltél?

Lányok, akartam már kérdezni, hogy van köztetek olyan, akinél az ovulációs teszt nem mutat semmit?
Nálam mindig negatívat mutatott (az extra érzékenységű is), pedig ultrahangon egyértelműen látszott, hogy volt ovuláció. Aztán abban a hónapban, amikor megfogant a picur, a normál érzékenységű ovu teszt is pozitív lett, ráadásul 4 napon keresztül, ami elvileg ugye lehetetlen... (1 peteérésem volt, tehát még csak az sem lehet, hogy esetleg a 2-at mutatta)
Mikroszkóppal is néztem, sosem voltak páfrányok, akkor sem, amikor a másik 2 csíkos lett.
Aztán a pozitív hcg tesztnél is csináltam egyet (13. dpo), negatív lett. 5 hónapos terhesen kíváncsiságból megnéztem újra, és akkor már az ovu teszt is pozitív lett. Szóval, nagyon érdekes az egész.
Ja, és a fogantatás hónapjában ovu után leesett a hőm, nem emelkedett.
Lényegében én rácáfoltam szinte mindenre, amire csak lehetett. :)
KatkaManó
2014-11-15 09:45:52
 
IziSzM, gratulàlok :)
KatkaManó
2014-11-15 09:36:04
 
Sziasztok!

Atthemoment nekünk 20-30 perc körül volt az elfolyósódàs. Azt mondtàk jó. Egyszer volt 40 perc de akkor az értékei is nagyon rosszak voltak a férjemnek.
11 millióval nem csinàlnak lombikot csak inszeminàciót ha màs komoly baj nincs. A tuti lombik 5 millió alatti spermaszàmnàl van. Mint nàlunk.

Kitartàs,valamilyen vitamint szed ? Mert az is sokat segíthet rajta.
SzSLinda
2014-11-15 08:57:31
 
Sziasztok!Csináltam végre terhességi tesztet de sajna erős negatív lett.A hőm még mindig fent van, napok kérdése. Ez az első mért hónapom, most legalább kiderül, hogyan is működök.Szép napot, próbálok nem elkenődni....süt a nap!:-)
Viktória4
2014-11-15 08:40:48
 
Sziasztok!
Sajnos nekem még lejjebb esett a hőm,így már biztos mensi lesz! :-(
Szép hétvégét mindenkinek!
KLANITA
2014-11-15 08:36:50
 
Sziasztok!

Én így állok ma reggel:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!