Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Erika12
2015-01-29 17:28:19
 
Mindenkinek köszönöm a gratulációt:)Kívánok mindenkinek ++++ tesztet.A hő miatt ne aggódjatok ha alacsony sem,nézzétek az enyém csak bízzatok benne én is bíztam.Jól érzem magam most kezd feszülni a mellem néha megszédülök a hasam borzasztóan feszül.De ez nekem kellemes fájdalom:)A derekam fáj még,mintha beakarna csípődni,a fejem hullámokban, meg izom gyulladás szerű fájdalom a hátamon.Na Moha13 nézted a Jónás módszert?Szeretném tudni hogy én akkor voltam e párommal.Mit kell hozzá megadni?A hőm reggel 36.8 volt.
Klau84
2015-01-29 17:25:54
 
És a fejem megint kezd fájni..nem hiszem,hogy ez terhességjel.. :(
Klau84
2015-01-29 17:23:26
 
Szitakötő!köszönöm,bár legbelül érzem,hogy ez se az a hónap lesz :( a mellem nekem se feszül,bár olyan pici,lehet nem is tud :) Ha vasárnapig nem lesz semmi menzi jel,akkor egy teszttel nem veszítünk!Szorítok mindannyiunkért!!!
Szitakötő
2015-01-29 16:26:25
 
Klau84, én sajnos nem érzek semmit. Se hányinger, se mellfeszülés. Talán csak annyi, hogy a 21. Napon szokott barnázásom lenni, most pedig semmi.de ez lehet barátcserje hatása, amit ebben a hónapban kezdtem szedni. Nem tudom. Drukkolok neked! :-)
Klau84
2015-01-29 15:59:09
 
Sziasztok! Klanita,Szitakötő, szerintem vasárnap körül tesztelhetnétek,ha addig én is megúsznám,akkor csinálom veletek :) Ma majdnem hazajöttem a munkahelyről annyira rosszul voltam délelőtt,fejfájás nagyon erősen,szédülés,hányinger..jó valami vírus van a suliban,szóval simán lehet az is..a hőm ma is csak 36.6,menzesz szerencsére sehol.Alacsonynak tartom ezt a hőt,de hátha!
Szitakötő
2015-01-29 15:44:34
 
Sziasztok!
Szerintetek ez a görbe jelenthet jót vagy az hogy kicsit lejjebb ment màr a nemvàrtat jelzi? Az alaphőm 36,2 szokott lenni. Mikor van értelme tesztelni? Az ovum a 16. Napon volt elvileg.
KLANITA
2015-01-29 15:34:03
 
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Kisfiammal itthon vagyok beteg.
TEgnap du-án óta furcsán érzem magam, szédölgök, és gyengébb vagyok. Este mértem a hőmet szájba 37,5 hónaaljba 36,3. (Én mindig hőaljba mérek ha betegek vagyunk és ha ott hőemelkedést mutat akkor én már nagyon rosszul vagyok). Ma is folytatodott amikor fel kelltem 37,0 volt a számba. Most meg 37,6 szájba és 36,8 lehet lappang bennem is a vírus? Úgyan úgy nem érzem jól magam.
Gyöngyvirág88
2015-01-29 12:36:52
 
Szépen felment, úgyhogy elvileg meg kellett lennie az ovunak :)
Jucus88
2015-01-29 12:19:45
 
Csajok mit mondtok erre a görbére?Ez az első nekem...a termékeny napoktól csinálom az ovu tesztet de negatív :/
Archangel85
2015-01-29 11:15:16
 
Erika!!! Óriási gratula!! Nagyon vigyázz magatokra!! Ölellek!!

ÓÓ Poppi nagyon szépen alakulsz. +++++++

Vedi! Milyen szép lenne, ha most sikerülne.+++

Klanita azt kell mondjam ez egyre szebb és szebb. Hajrá!!

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!