Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ági41
2015-02-03 06:19:54
 
Jó reggelt!

Klanita, gratula!
KLANITA
2015-02-03 05:19:08
 
Jó reggelt!

Ma reggel is teszeteltem és ne hragudjatok hogy ezzel zargatlak titeket, de nagyon halványka volt.

Ma már szépen látható a csík és még nagyitó semm kell hozzá.

Annyira örülök és boldog vagyok!!!! Happyyyy!! :-D :-D
(az szeptemberinél nem akart a csík erősödni)

Ja itt a lényeg: http://www.kephost.com/image/FbqD

Még van egy de azt már csak hétvégén lövöm el.

Mindenkinek azt kivánom hogy hozzon ez az év babát!!
kedina
2015-02-02 21:17:20
 
atthemoment
Nem tudom hány grammos a Maca, de por formában, bioboltokban sokkal olcsóbban jössz ki és jobb minőségűt is tudsz venni. van 2-3 ezr forintos kiszerelés is és bőven 200 tablettának fele meg.

22. napon vagyok, pecsételek. Jobban mondva 1 csepp rózsaszíbes valami volt. Hát érdekes egy hónap ez...
Moha13
2015-02-02 21:10:37
 
Elnézést a sok elírásért, de válaszolni akartam és csak mobiról tudok,és kicsit béna mert nem látom amit írok...
Moha13
2015-02-02 20:57:54
 
Atthemoment
Maca Vibe és dm-ben vettem.
Most nem futotta a drága Mavára,így nézwgettem a férfivitaminokat összetevők szerint és találtam egy dm saját márkàsat, ami sok jó cuccot zartalmaz,nagyjából ugyanazokat,mint a lentebb ajánlott drága mlm hálózatos vitamin. A Fer14, ferzlant és profertil,procreation is jók állítólag,de nekem most ezek is drágák voltak ahhoz képest,h. a lényeg ebben az 1000 Ft-os dm-esben is megvan: cink, szelén, réz, L-karnitin, tökmagolaj, asztaxantin tartalmú algakivonat (erős antioxidáns) B1, B6, B12, C-vitamin. Amot hiányolok, az a folsav és az E-vitamin, de utóbbit kiváltja az asztaxantin.
Ezeket csak azért írtam le, hátha akad más is,akinek nincsenek 10ezrei a vitaminokra. :)

Egyébként Macára szeretnék majd visszatérni, mert az teljesen természetes, ezekkel a szintetius vitaminokkal szembehn. Egyetlen hátránya,hogy nem tudni, miből mennyi van benne pontosan, de kit érdekel, ha hatásos...:)
Ja, és ha már Maca, ne spóroljatok, kell a napi 3,ami rá is van írva.
KLANITA
2015-02-02 20:04:47
 
Klau- köszi hogy szorítasz én is szoritok neked, írj majd hogy mi volt.

Köszönöm mindekinek aki drukkol nekem hogy minden rendben legyen. :-)
KLANITA
2015-02-02 19:08:16
 
Sziasztok!

Erika, Popi - Hogy vagytok? Én jól vagyok.

Klau84
2015-02-02 19:02:20
 
Úgy lesz,ez az év a miénk!! :) Holnap írok,ha túléltem :)
Erika hogy vagy?teszteltél reggel?
Klanita gratulálok,szorítok,hogy minden rendben legyen!
Besszz
2015-02-02 18:48:45
 
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! Rám is egy hosszú fogászati procedúra vár még. Megkell műteni az ínyem, gyökérkezelés és még ki tudja mi jön közbe. De én a kezelés alatt végig a célomra gondoltam és, hogy ezt ki kell bírni utána már csak öröm és a boldogság vár! :)
Klau84
2015-02-02 18:42:24
 
Szerintem nálunk még nem találták fel az olyasmit :( Mindenki azt mondja,hogy nem fáj csak kellemetlen..aztán még majd tömni is kell párat,meg húzni is kettőt.. :( szóval ez az 1-2hónapom elég stresszes lesz,de bízom benne,hogy ettől még összejöhet a babu!most hétvégén Jónás napok,utána romantikus Valentin napi wellness,sikerülnie kell!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!