Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-02-03 11:52:29
 
Nem nem, a laktózmentes tej is ugyanúgy gyors ch-nak minősül. Reggel nem szabad ilyen tejeket.
Vagy veszel cukormentes mandula vagy kókusztejet, azt teheted bele reggel is, vagy minél magasabb zsírtartalmú tejszínt :)
szevike88
2015-02-03 11:04:01
 
Na most amúgy akkor a kávéba mit tegyek bele? semmit? vagy mondjuk van itthon kávétejszín 12 %-os. Azt lehet beletenni egy keveset? Én eddig úgy kávéztam, hogy tejeskávé volt konkrétan. Most akkor megcsinálom kicsibe, csak ne tejjel. A laktózmentes tej az jó bele?
szevike88
2015-02-03 10:36:54
 
Igen mondta a doki, hogy ne nagyon egyek tejes dolgot, meg gyümit..hát kíváncsi leszek! :D
Gyöngyvirág88
2015-02-03 10:24:17
 
Én is Meforalt szedek, csak én 2x500-at. Az elején egy ideig felejtsd el a gyümölcsöt és a tejtermékeket, különben gyakran látogatod a mosdót :D Én 2 hétig hasmenéssel küzdöttem, mire szóltak, hogy ne egyek mellette ilyeneket :D
szevike88
2015-02-03 10:21:20
 
Sziasztok!

Klanita gratulálok, szép pozitív teszt! :)

Én most jövök a dokitól. IR... kaptam rá gyógyszert, Meforal 1000 mg-os bogyót. 3 hónap múlva kontroll, addig diéta, testmozgás. Kíváncsi leszek az eredményekre.

Szép napot mindenkinek!
atthemoment
2015-02-03 10:04:04
 
A Jónás dologhoz én annyit szólnék, hogy az én kisfiam 2004. december 9. körül fogant(2005 szeptemberben született). A Jónás naptár szerint Jónás napom december 4- én volt. Tehát annyira nem volt messze. Viszont a gyerek nemére vonatkozó táblája szerint akkor lánynak kellett volna lennie, ez nem jött be(néha mondjuk úgy kényeskedik mint egy lány:-))
Moha13
2015-02-03 09:57:15
 
Fantasyc
Tényleg érdekes. A Jónás-napod mikor van ebben a ciklusban? Mert nálam jan. 23 volt, és pont akkor nálam is emelkedett...
Moha13
2015-02-03 09:55:55
 
atthemoment
Köszi, de úgy érzem, ez most megint egy sikertelen ciklus. Valahogy már a reménykedést is unom...a végén mindig a puffanással. Úgyhogy most pihenek. NIncs reménykedés 2 hétig, nincs csalódás...
A következő ciklusban egyébként is újra el akarom kezdeni a galajteázást és a ligetszépe kapszulát, mert most alig volt jó nyálkám.

Én nem ismerem ezt a maca tablettát, csak azt tudom, hogy a MAca Vibe egy tablettája 500 mg porból van préselve, és napi 3 kell. Egy angol cikkben olvastam, hogy kísérleteket végeztek és azt mutatták ki, hogy minimum napi 1500 mg kell ahhoz, hogy pozitív hatását kifejtse, és ez megfelel a Maca Vibe adagolásának.
Kíváncsi vagyok, Nálatok hogy válik be, nagyon szurkolok!
Lesz majd még spermavizsgálat? Mert akkor megláthatjuk...
Sajnálom, hogy mi nem néztük meg, ez hatott-e, de nem volt értelme nézegetni, mert ahogy elkezdte szedni, második hónapban pozit teszteltem...:)
Fantasyc
2015-02-03 09:52:10
 
Klanita, csodás teszt, még a pesszimisták is babásnak látják szerintem. :-)

Ági sajnálom. :-(

Moha, szerintem se add fel, amíg nem jön meg, addig reménykedünk, tudod. ;-)

ToAdrienn, ha emelkedik, az mindig jó, szóval szorítok neked is. :-)

Az én hőmmel nem tudom, mi van. Nekem mostanában a 16. napon szokott ovum lenni és a ciklus elején 36 és 36,2 között szokott lenni a hőm. Szerintetek mi lehet? Korai ovu? Mondjuk nem lenne baj, mert együtt voltunk a párommal, csak furcsállom.
atthemoment
2015-02-03 09:45:35
 
Moha

Ott a 17. napon nem mértél. Lehet, hogy ott volt ovud? Lehet, hogy ott alacsonyabb volt a hőd. Akkor viszont még ne keseredj, mert a 14. napi együttlét szerintem jó lehet!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!