Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Vestal
2015-04-21 12:42:31
 
Juuuccc, számold szerintem ugy, mintha 28-an lett volna peteeresed, tehát a 8-ig dpon vagy :) 6 nap múlva mar szerintem tesztelhetsz!
lisa74
2015-04-21 12:41:47
 
Én sem túl koràn, 26 napos ciklussal a 29 nap teszteltem..
Kicsikincs.. Nyugi, biztos minden rendben lesz.. Szoritok!! Majd írj nekünk, hogy mit mondott az orvos..
kicsikincs
2015-04-21 12:06:57
 
Látod én nem tudtam kivárni a mensim bár az egyik szerint tegnap volt a nemvárt első napja a másik szerint majd csak holnap után! :) Ma megyek dokihoz megerősítésre! Mit tud még ilyenkor mondani szerintetek?? Mit láthat??
kicsikincs
2015-04-21 12:05:11
 
Juuuccc!
Ez rám is jellemző tegnap óta! ;)
Reggel nagyon várom a + hírt tőled /is! ;)
juuuccc
2015-04-21 11:57:39
 
Lisa és Kicsikincs :)

Igen kéne, de annyira félek, hogy megint negatív hogy húzom-halasztom, figyelem a jeleket egyenlőre de holnap szerintem reggel csinálok tesztet, egyenlőre annyit érzek, hogy érzékeny a cicim és szédelgek, ami lehet az időjárástól és attól is, hogy bebeszélem magamnak :D

Andi1989

Nagyon drukkolok, hogy hétfőn pozitív hírrel térj vissza :)
kicsikincs
2015-04-21 11:53:01
 
Nagyon köszönöm lányok mindenkinek! :) Juuuccc! Neked is kellene már egy tesztet ellőni nem gondolod?? :D Erre nagyon kíváncsi lennék! Hajrá mindenkinek!
Andi1989
2015-04-21 11:17:39
 
Kicskincs,
ez bizony nagyon biztató!!!! gyönyörűen erősödik az ovuteszt, és a HCG teszt is szép!!!! Hajrá! nagyon szurkolok!!!! :)

Lisa74, Vestal,
köszönöm szépen! Elvileg szombat környékén nem kellene megjönnie, mert tegnap vettem be az utolsó szem Duphastont és a múlt hónapban rá 5 napra jött meg. Nem tudom, hogy merjek-e bízni a hónapban... Sok minden össze jött, és az sem biztos, hogy jókor voltunk együtt, az se tudom, mikor volt pontosan az ovum. Mást mutat a teszt, mást a testem, mást a hőm. Inkább nem bízok benne, s ha mégis, akkor nagyon nagy meglepi lesz!
Ha a hétvégén nem jön meg, akkor talán hétfőn tesztelek.

:)
lisa74
2015-04-21 10:01:06
 
Tsibe.. Köszönöm.. Te meg ne add még fel..
Tsibe
2015-04-21 09:46:29
 
Lisa! Sajnálom! Bízzunk benne a doki mond valami okosat majd, és az új ciklus sikeres lesz :)

Kicsikincs! Egyre szebbek a tesztjeid... :) Megy a drukk.

Az én hőm ma visszafordult, de elbúcsúztam a hónaptól.
Tegnap a doki 6 mm endometriumot látott, ami nem tűnik túl barátságosnak :(
Jövő héten 3. napi vérvétel, aztán majd látjuk mi lesz.
lisa74
2015-04-21 09:42:06
 
Juuuccc.. Mikor tesztelsz? Szép a görbéd.. Én prediktorral teszteltem az 12.5uml-es.lehet valami elkezdödött, csak nem tudott rendesen beágyazodni, hétfőn megyek dokihoz, hàtha okosabb leszek. Szurkolok Neked.. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!